Polskie banki rozdają karty lekką ręką
Na nic ostrzeżenia nadzoru finansowego, na nic przykłady z Zachodu. Polskie banki rozdają coraz więcej kart kredytowych, mimo, że ostrzegały, że zaostrzą warunki przyznawania plastikowej pożyczki. Królami kart są Lukas, GE Money, czy PKO BP.
- Nie daj się oszukać na karcie kredytowej
- Mieszkania będą coraz droższe
- Zobacz, ile wie o tobie bank
- Polacy nie chcą zbierać punktów
- Tak zmusisz bank, by pożyczył więcej
- Cała prawda o kartach kredytowych
- Nie będzie kredytów na święta
- Płać kartą, oszczędzisz fortunę
- Banki dadzą nam nowe karty
- Cała prawda o kartach z hipermarketu
- Tak zarobisz na karcie kredytowej
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Piątek 2012-05-25

temp. min 5°C max. 22°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
W Polsce mamy 10,5 miliona kart. To o 500 tysięcy więcej niż trzy miesiące temu - twierdzi Gold Finance. Bo, mimo wszelkich ostrzeżeń część banków dalej rozdaje plastik każdemu, kto o niego poprosi. Do tego, od września 2008 do września 2009 przybyło aż 1,5 miliona kart. To więcej niż pomiędzy 2007 a 2008.
>>>Cała prawda o kartach kredytowych
Najwięcej kart rozdał GE Money Bank - 1,491 miliona. Na drugim miejscu jest Lukas z 1,37 milionem kart, a na trzecim PKO BP, który zaoferował klientom 1,06 miliona kart. Plastikowe pieniądze chętnie rozdają też Eurobank, Nordea, czy Deutsche Bank.









































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!