• ~Genitaliusz
    (2013-10-01 09:01)
    Nadchodzi rewolucja.
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-10-01 10:23)
    @~Anonymous2013-10-01 10:06
    chyba coś ci się pomyliło???
    To republikanie zadłużali USA a demokraci musieli to zawsze naprawiać!
    Przypomnę, 2 kadencje Clintona = rozkwit high technology i gospodarka na topie
    Potem 2 kadencje pijaczka Busha = wojny, koszta, kryzys finansowy
    Obama = skuteczne wyprowadzanie kraju z kryzysu.
  • ~zack
    (2013-10-12 19:02)
    Ja nie robie przekretow, a wiec nic mi nie grozi, obecnie jeszcze zaczalem oszczedzac na lokatach w Getin. W ten sposob wiem ze przyszlosc mam spokojna
  • ~rafff
    (2013-10-06 09:44)
    http://notice.usa.gov/ - nawet NASA nie działa :)
  • ~wierne lemingi
    (2013-10-03 14:28)
    Doooooonek ! Ratuuuuuj Baraaaacka !
  • ~grenapace wrocek
    (2013-10-01 20:01)
    naprawde nie pomogly sztuczki chlopcow z wall street, miliony deriwatow, bankierow z bliskiego wschodu, wymyslnych formulek bankierskich i tegich "naukowcow" znajacych swiat, handel, odsetke i lichwe. Nie pomogly wojny i tysiace baz, setki tysiecy bezrobotnych zolnierzy, czekajacych na zadyme - i stymulacje gospodarki. Swiat ograbiony przez imperlializm amerykanski od konca 2 wojny swiatowej - dalej sie niezle trzyma, zlodziej i swiatowy szpicel internetowy - poprostu zbankrutowal. Nie moze nawet placic odsetek, o bilionowych dlugach nawet nie wspominajac.

    Gdy ktos zna warunki amerkyanskie, wie ze ten /kiedys / raj to to nedza spoleczna w odniesieniu do Europy i Euro. Niestety widac, kto jest winny swiatowemu kryzysowi finasowemu - jest gorzej USA nie maja nawet kasy na napad na Syrie, nie wspominajac o Iranie. Mr. Obama przeprowadzil rozmowe telefoniczna z prezydentem Iranu - pierwsza od 37 lat - wlasciwie policzek w twarz Izraela. Ale coz to znaczy jak nawet bankierzy nie maja biliardow, a swoimi milionami lobbistycznymi sa dzsiaj malymi plotkami ? Aj waj katastrofa.
  • ~warszawianin
    (2013-10-01 12:18)
    Potrzebny im Donald. On odwołuje wszystkie kryzysy. Lepiej od Chucka Norrisa. Trzeba go wysłać bez wizy. Powrotnej.
  • ~olo
    (2013-10-01 11:36)
    "Historia, także ta całkiem niedawna, pokazuje, że niewypłacalność jest dnem, od którego można się już tylko odbić".

    Albo na nim już na zawsze zostać.
  • ~forex
    (2013-10-01 11:07)
    Obejrzyj filmik na Youtubie pt. - KASOLOKACJA - i będziesz wiedzieć dlaczego.
  • ~Kazik
    (2013-10-01 10:28)
    @~Anonymous2013-10-01 10:06

    do ekonomista:
    Czy krajem nie rządzą demokraci? Czyli amerykańska lewica? Proszę nie wprowadzać w błąd. Właśnie to demokraci i rządy lewicy doprowadziły do nadmiernego zadłużania, a Republikanie wzywani są, gdy w kraju dzieje się źle, gdyż tylko Ci zapluci kapitaliści potrafią wyciągnąć kraj z opresji.

    ---
    tak pracuja oszolomy ze skrajnej prawicy,klamac az durny narod uwierzy.
    Clinton pozostawil Bushowi pelna kase byly nadwyzki w budzecie,
    ale Bush natychmiast po wygranych wyborach zmiejszyl podatki dla bogatych miliarderow i zwiekszyl wydadki na wojsko o 100%, a wojna w Iraku dala reszte,
    proponuje, jesli cos piszesz to nieklam bo klamstwo ma krutkie nogi.