• ~LEMING, TĘPY LEMING
    (2013-09-26 06:27)
    DLA ROSTOWSKIEGO TO NIE DO POMYŚLENIA.
    TAKI ZDOLNY JEST.
  • ~marksizm is dead
    (2013-09-26 11:26)
    W Szwecji już drugą kadencje rządzi Prawicowa Koalicja dla Szwecji na czele której stoi Fredrick Reinfeld. Koalicja ta nie tylko obniża podatki, ale również tnie socjal. Działania te powodują, że Szwecja jako jedyny kraj UE ma w miarę zbilansowany budżet.Zaś samo obniżanie podatków w kryzysie jest jak najbardziej rozsądnym postępowaniem. Tak samo w USA zrobił Ronald Reagan. Co do Polski to niestety od 24 lat rządzą nami socjaliści, zaś dojście do władzy PIS-u, z jego ultra lewicowym programem gospodarczym tylko pogłębi kryzys. Jedyna partia prawicową, która postuluje likwidację podatku dochodowego jest Kongres Nowej Prawicy!
  • ~Pies ci mordę lizał
    (2013-09-26 09:22)
    re-Karol z hamburga
    I dlatego my Polacy będziemy was mamić oszukiwać
    naciągać składać obietnice bez pokrycia deklarować się
    namawiać .
    Byle od was naiwniaków wyciągnąć kasę.
  • ~tymianek15
    (2013-09-26 09:25)
    VAT :

    Grecja 13%

    Niemcy francja 18%

    Belgia 15%

    Polska 23% - dzięki tuskowi największy JELEŃ Europy
  • ~Hajmdal
    (2013-09-26 09:47)
    VAT :

    Grecja 13%

    Niemcy francja 18%

    Belgia 15%

    Polska 23%

    Węgry - 27%...
  • ~WŁOCHY
    (2013-09-26 10:17)
    BARDZO DOBŻE!
    TAK SAMO JAK CI W SZMOLOCIE CO ZGINELI TU POLEWWA!
    ODPŁACAJĄ CI CZESI TYM SAMYM!
    RZĄD PREMIERA TUSKA ZACZYNA UPADAĆ DO PRZEPAŚCI!
    NIECH PIOTR DUDA RUSZY TEN TYŁEK I W KOŃCU ZOORGANIZUJE TEN STRAJK W WARZAWIE JESZCZE JAK NAJSZYBCIEJ!
    CHYBA TO POTRAFICIE W POLSCE ZROBIĆ JAK NALEŻY!
    TO TA POLSKA AŻ TAK JEST NIEUDOLNA! I BALAGAN WSZEDZIE W TEJ POLSCE!
  • ~WŁOCHY
    (2013-09-26 10:22)
    MACIE PISOWCE POPEDZIĆ JAK NAJSZYBCIEJ TO PROKURATURĘ!
    OD CZEGO JESTEŚCIE JAK NIE OD RZĄDZENIA!
    TA SPRAWA W SMOLENSKU MA SIĘ WYJASNIĆ OD SAMEGO POCZĄTKU DO KOŃCA! NIE ŁACZCIE PREMIERA TUSKA ZE SWOIMI EKSPERTAMI OD KATASTROF!
    BO MOZE MACHLOWAĆ! ON JEST Z DONY DO WSZYSTKIEGO JUŻ COŚ ZACZYNA KOMBINOWAĆ! UWEAŻAJCIE NA PLATFORMĘ PISOWCE!
    TYLKO NIE DAJCIE DYLA Z NOWU PISOWCE!
  • ~hans
    (2013-09-26 11:03)
    Bez jaj. Szwedów najzwyczajniej stać na obniżki podatków w kryzysie. Jak się ma od lat zbilansowany budżet to można rządzić. A jak się żyje dekady na kredyt pozostaje tylko szarpanina...
  • ~pospolity
    (2013-09-26 11:37)
    Rodacy nie martwcie sie jest nowy POmysl na dobrobyt.Tusk dogadal sie z Walesa i POwstanie nowa waluta 1LECH,bedzie bity w mennicy Tusk Amber Gold!!!
  • ~Saper
    (2013-09-26 11:19)
    Te państwa zachowały się mądrze pobudzając w kryzysie gospodarkę, a nasze matoły debilne z PO nie mogą takiej prostej reguły zrozumieć. > PO to najgorszy rząd od 1945 r. . Tyle ile oni zniszczyli nie udało się nawet okupantom