• ~lg
    (2011-12-29 13:42)
    Q...a jak za KOMUNY, apmietam jak oglądało się dziennik o 20tej co i o ile podrzożeję: bo górka świńska, bo zima za długa, bo konflikt, bo kraje EWG bo ...
    To samo jest teraz: bo mimo kryzysy, sprzedania wszystkiego co państwowe nadal chcemy zaramiać MILIARDY,a na to PLEPS 'dyma"///
    O i Macie S>O>L>I>D>A>R>N>O>S>C...
  • ~Marek
    (2012-01-03 15:49)
    i bardzo dobrze niech uczą ludzi rozumu. Jak za Gierka mięso drożało o 0.50 groszy to cała Polska strajkowała i ryczała " chleba i pracy"- teraz ceny drożeją w tempie geometrycznym i nikt nie strajkuje.Ceny są jak na zachodzie ,a niektóre towary znacznie droższe w Polsce, a emerytury i płace jak w Kampuczy.Podwyżka emerytury kwotowa 74 złote i podwyżka dla posłów też kwotowa 500 złotych.O taka demokracje przecież walczyliście .
  • ~go sc
    (2012-01-01 17:32)
    Niecdh Polacy nie narzekają wiekszoscia glosów wygrała Platforma Obywatelska . Jezeli ktoś glosował na ten gang to niech teraz płacze i placi anie narzeka . Polak madry po szkodzie - od durak. A czego sie spodziewaqłeś po nieudacznikach.
  • ~SALAM MA LEJKUM
    (2012-01-01 17:34)
    Już nie długo W PO- lsce , bedzie obowiązek jeść na lunch mace w mycy .
  • ~gość
    (2012-01-01 17:37)
    Człowieku nie z tej epoki o jakich zwiążkach zawodowych piszesz nie ma u nas związków zawodowych to co było to TUs wydusil a ppozostali no emeryci czy nauczyciele to Je3go dupolizy . Nie ma wielkich zakład ow to i nie ma klasy robotniczej a wię w prywatnej firmie po co związek zawodowy Zrozum wraz z przejeciem władszy prze PO zakonczyła się demokracja w Polsce a nastapiła władza autokratyczna YSKOLAND
  • ~jesteś frajer bo masz cienki bajer
    (2012-01-01 18:31)
    Rząd idzie po bandzie , media zajmuj a się tłumaczeniem podewyżek , jakby ich
    rolą było TŁUMACZYĆ a nie pytać . Groch z kapustą .
    Sen pijanego wariata , kto wstanie wcześniej to coś zaskakującego oznajmi , tak
    jak na boisku gra toczy się do jednej bramki , przwdziwa Polska się broni tylko jak
    długo " SZMAL " na chorobowym , Bul bulgocze Donek kopie po łydkach rozpierducha na całego . Jedynie cieszą się makaroniarze i antypodziarze on i
    oczywiście geszefciarze z niemiec i francji oni złapali frajerów Donkowców .
  • ~maładziec
    (2012-01-01 18:43)
    DZIĘKUJEMY RZĄDOWI TYLE SIĘ NAPOCIŁ I TO NAM KOMUNIKUJE ! ! !
    Dzielna ekipa doceniamy wasz wysiłek , jednak wydaje się że bez was tak po
    chłopsku bez tej filozofii poradzilibysmy sobie lepiej .
    Szkoda że musimy budować drugi Związek Landów Europejskich .
    Zdaje się że temu sukinsyństwu nie będzie końca .
    Znów będą czyny społeczne , tylko w innym wydaniu .
    Ojczyzna jest w potrzebie , a rząd szuka rezerw , mam + 60 znam to z autopsi .
  • ~Zenek
    (2012-01-01 23:39)
    Ten nierząd Tuskiszczyna trzeba jak najszybciej przegonić,bo puszczą nas z torbami .Tak dobrze jest jak nigdzie w Europie - mówią ,a wszystko drożeje z dnia
    na dzień.Słuchajcie dalej " jedynie słusznej prawdy " w mendiach - to oni wam wytłumaczą jaki to dobry rząd mamy ,ta manipulacja już jest tak niestrawna,ze nie
    można tego słuchać.Opowiadać dyrdymały na PiS,na J.Kaczyńskiego,na Radio Maryja potrafią bez ustanku,natomiast dociekać i prowadzić dyskusje po dziennikarsku,rzetelnie nie potrafią ,bo tak mendia pokochały POmatolski rząd.
    Wyborcy POmatolstwa może coś w końcu zrozumieją jak zobaczą płótno w swojej kieszeni.Nawet leki podrożały a ze zniżkami leków i receptami tojuż jest istny cyrk i BAŁAGAN.To jest szczególnego rodzaju PODŁOŚĆ,żeby chorym i spracowanym ludziom targać nerwy- bo leki już i tak są drogie.Istny horror - POmatolstwo zniszczy Polskę z uśmiechem na twarzy,służą obcym ,bo dbają jedynie o zapewnienie sobie posad w UE.
  • ~Nina
    (2012-01-02 14:17)
    Wszyscy narzekają na PO ...nasuwa się pytanie kto głosował na te ryjemoże tak jak w Rosji było?
  • ~zatroskany o swoj kraj
    (2012-01-02 18:24)
    ===JUZ JESTES PODDANYM NIEMCA I RUSKA BO GLOSOWALES NA TUSKA!!! JUZ JEST KONIEC ==POLSKI !!