"Pacjent zero" ma być celnie namierzany. To od niego zaczyna się łańcuch nieopłaconych faktur

| Aktualizacja:

„Pacjent zero”, od którego zaczyna się łańcuch nieopłaconych faktur, ma być celnie namierzany i skutecznie dyscyplinowany.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2018-10-04 08:42)
    Gdyby takie to było proste i oczywiste jak to przedstawia MF to inni też by to stosowali. Załóżmy że członek spółdzielni mieszkaniowej zalega z czynszem. Spółdzielnia ma zobowiązania względem np.: firmy wywożącej śmieci, wodociągów. Brak środków spowoduje że nie zapłaci tym firmom. Co powoduje u nich zator finansowy. Jak MF wpłynie na mieszkańca który nie zapłacił czynszu?
  • ~zero
    (2018-10-04 07:34)
    Państwo zaczyna ingerować w gospodarkę. Jeszcze tylko polskęzbaw będzie decydował o tym, kto jaki biznes może prowadzić i Polska marzeń wg krótkiego
  • ~wjw
    (2018-10-04 12:46)
    A co będzie jak fiskus nie będzie płacił terminowo ? Przypadki częste.
  • ~zełzolina
    (2018-10-04 07:35)
    a jak pójdę np do restauracji i zamówię szczaw i mirabelki i zapłacę gotówką. Później kelner mi poda jeszcze ośmiorniczki i poproszę o fakturę z terminem bo nie mam gotówki a ośmiorniczki zjadłem to co wtedy ? Mam je zwrócić ? jak nie zapłacę za ośmiorniczki restauracja -> nie zapłaci hurtowni owoców morza-> nie zapłaci dostawcy morskiemu-> nie zapłaci jednostce pływającej która poławia ośmiorniczki-> nie zapłaci stoczni która buduje akurat statek w porcie np w Gdyni-> stocznia nie zapłaci pracownikom-> oni będą nie zadowoleni bo nie będą chcieli być wykupieni tzn sprzedani w niewolę innemu właścicielowi-> wyjdą na ulicę i wybiorą DEMOKRATYCZNIE INNY RZĄD KTÓRY O NICH ZADBA. To tak działa i tak się dzieje. kwik kwik kwik Ludzie Was rozliczą tych co rozkradliście Polskę. Ile tragedii i rodzinnych firm pokoleniowych padło przy relacjach mikro -> korporacja. autostrady supermarkety stocznie cukrownie itd. Zmienił się RZĄD bo ludzie tak wybrali i nagle okazuje się że firmy które ledwo dyszały są mocno dochodowe: kopalnie ,lot, koleje, itd itd kwik kwik kwik koryto zabrane ale to nie koniec-> w jego miejsce staną dyby
  • ~stuletni sposób
    (2018-10-05 06:41)
    na wszystkie przekręty na VAT: VAT jako jedyny podatek, na wszystko i dla wszystkich jedna stawka, żadnych ulg, zwrotów, zwolnień i "krewnych królika". Oszukać na tym może się i da, ale nie ma sensu, bo nie ma zysku. Tylko nikt nie chciał tego, bo kasta urzędnicza musi mieć posady w "organach".
  • ~aals
    (2018-10-04 13:57)
    PO bolszewia traci źródła finansowania.
  • ~beton
    (2018-10-05 07:34)
    Może Państwo należy poinformować , że obciążenia podatkowe są nie do uniesienia ? Ono o tym nie wie .
  • ~Powodzenia
    (2018-10-04 14:34)
    Sprawą oczywistą jest fakt że potrafią liczyć tylko na własną korzyść .....typowy ham i burak za plecami paniusiu z głupim uśmiechem podczas tłumaczenia,,,,,,,zorganizowanej grupy przestępczej
  • ~Gustaf
    (2018-10-05 22:56)
    dlaczego państwo pozwala księgować do kosztów niezapłaconą fakturę ? , dlaczego nie wprowadza kasowej metody rozliczania ?

Może zainteresować Cię też: