Tragediadell’arte. Włochy, Grecja, Hiszpania to wciąż gospodarcza bomba

| Aktualizacja:

Problemy nie znikają, gdy się zamknie oczy. Kraje PIGS – Portugalia, Włochy, Grecja i Hiszpania – to wciąż gospodarcza bomba, której nikt nie umie rozbroić. Tym razem detonator mają Włosi.

wróć do artykułu
  • ~Pełowiec
    (2018-06-09 06:03)
    Ogłaszam konkurs na inicjowanie,prowokowanie,wymyślenie nowej ZADYMY!!!!
  • ~Boby
    (2018-06-09 11:23)
    Jak komuś nie podoba się Europa to niech spada na Syberie lub do Arabii.
  • ~Hipokryci wszystkich krajów łączcie się
    (2018-06-08 09:44)
    Podstawowym i właściwie jedynym problemem UE jest Komisja Europejska która nie jest w stanie przestrzegać nawet tych zasad które sama wprowadza. O zupełnym braku fundamentu każdej demokracji to znaczy trójpodziału władz to już nawet nie wspomnę bo dla brukselskich marksistowskich elit to irracjonalna sprawa.
  • ~Roman33
    (2018-06-08 10:30)
    oto prawdziwe problemy eurokracji,. a oni nękają Polskę
  • ~Mack
    (2018-06-08 12:08)
    Jak w Brukseli Unia rzadza niemieckie kundle, to jak moze byc lepiej?
  • ~Ajrnek
    (2018-06-08 12:06)
    Od dawna wiadomo, że dla Europy problemem są takie kraje jak Włochy cz Hiszpania, lenie i nieroby, a jednocześnie mafia i oszustwo połaczone z problemami narodowosciowymi. Zaraz wyskoczy Francja ze swoimi muzulmanami.
  • ~z.
    (2018-06-08 10:17)
    Przed wprowadzeniem euro waluty jakos wiekszych problemow tam nie bylo...
  • ~Rafa
    (2018-06-08 14:14)
    Moja teoria: Gdyby nie było wspólnej waluty, koszt Fiata wynosiłby dzisiaj około 70% dzisziejszej wartości, a więc byłby bardziej konkurencyjny wobec VW, który kosztowałby 120% tego co dzisiaj kosztuje (gdyby nie było waluty Euro). W związku z tym Niemcom zależy aby strefa euro była relatywnie jak największa.
  • ~Gość.
    (2018-06-08 09:41)
    Gość ! Jak coś dłuższego i wymagającego zastanowienia, to pisowskich trolli nie uświadczysz.
  • ~Się jest
    (2018-06-08 11:28)
    A czy to ten rząd do tego doprowadził? Pierońskie manipulatory z was.
  • ~j24
    (2018-06-09 04:18)
    Jedynym dowodem ze Hiszpania juz wyszla z recesji jest artykul w New York Times....?!Ale W.Y.P.O.C.I.N.Y.!!!!!!!!!!
  • ~TakaPrawda
    (2018-06-09 12:52)
    Ekonomiści całego świata, poza Europą, w szczególności amerykańscy,na długo przed wprowadzeniem Strefy Euro ostrzegali, że Europa Zachodnia nie spełnia podstawowych kryteriów warunkujących możliwość wprowadzenia efektywnej unii walutowej.
  • ~bertsi
    (2018-06-08 21:03)
    Artykuł zacząłem czytać od środka i wydawało mi się, że przez niedbalstwo zamieszczono znowu artykuł 2016 o katastrofie gospodarczej do jakiej doprowadzi PIS.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2018-06-08 10:07)
    Już widzę, jak pisowscy patryjoci cokolwiek z powyższego "zrozumio". Albo "zrozumiom".
  • ~eleonora
    (2018-06-11 07:07)
    Jeśli mamy na świecie coraz więcej państw bankrutów , to oznacza wojnę światową w niedalekiej przyszłości , wtedy długi się "wyzerują " a gospodarka na nowo rozkwitnie !!!
  • ~Początek końca Eurokołchozu.
    (2018-06-11 11:57)
    Zarządzana przez neomarksistów UE nie ma szans przetrwania. Lewactwo z Brukseli zamiast zająć się rzeczywistymi problemami Unii, koncentruje się na szykanowaniu Polski, gdzie sytuacja gospodarcza jest najlepsza. I nawet Targowica Obywatelska, która szkaluje Polskę za granicą, już im nie pomoże. Wymienione kraje południa PIGS, dobiją gospodarczo Eurokołchoz i Europa wróci do swoich tradycyjnych wartości, na których została zbudowana. To jest tylko kwestia czasu.
  • ~pikus
    (2018-06-11 22:20)
    Co mial na mysli autor piszac o ok. 3% wzroscie PKB, czy wy obesr ancy z dziennika.de klamiecie nawet gdy piszecie prawde, dno dna kolejny prasowy smi er duch smog zatruwajacy przestrzen medialana
  • ~Stefan
    (2018-06-10 08:23)
    Już niedługo wielki kryzys gospodarczy w Polsce! Róbcie zapasy
  • ~luigi
    (2018-06-11 07:04)
    Włoska efektywność w pracy jest tak samo legendarna jak była w Grecji ! . W zeszłym roku przyłapano urzędnika , który "odbijał" kilkanaście identyfikatorów czasu pracy w jednym z urzędów a jego koledzy byli w tym czasie na plaży !!!

Może zainteresować Cię też: