Polska skolonizowana przez obcy kapitał? O tym często mówi Morawiecki. A co mówią dane?

| Aktualizacja:

Jesteśmy skolonizowani przez obcy kapitał? Dane statystyczne tego nie potwierdzają.

wróć do artykułu
  • ~pedagogika BEZWSTYDU
    (2018-05-08 10:21)
    A co tam słychac w banku pana Morawieckiego? Zamiast Bank Zachodni nazywa się teraz Santander, wrocławskie struktury i zarząd zostały przez zachodni kapitał zaorane a bank zarządzany jest przez zachodnich kolegów-bankierów pana Morawieckiego z Warszawki. "Repolonizacja" po pisowsku
  • ~abcd
    (2018-05-08 11:10)
    Kluczowe dla gospodarki firmy zostały przejęte. Nie ufaj europejskim szulerom - oni nie kłamią tylko wtedy, gdy nic nie mówią.
  • ~Akasza
    (2018-05-08 11:31)
    DW, kogo wy tam macie za cenzora? Nikogo nie obraziłem, nie używałem mowy nienawiści, przytoczyłem tylko kilka przykładów, które ukazywały, że premier ma rację. Nie stać was na publikowanie niewygodnej prawdy, bo się nie spodobała jakiemuś nieukowi, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
  • ~cwany wacek organista
    (2018-05-08 11:43)
    A Pan Premier to pracował tylko w polskich bankach. To oczywista oczywistość.
  • ~JOJO
    (2018-05-08 12:53)
    Jak widać ...marionetka Kaczyńskiego o nazwisku Morawiecki...cierpi na syndrom PIS-dziielczej Sekty...czyli Paranoi i Schizofrenii...
  • ~rychu
    (2018-05-08 13:55)
    premier nie jest w błedzie, on poprostu KLAMIE !!!!!!!!!!!!! mnie zastanawia dlaczego ??!! ma takie parcie na władze ??!!!! tak wielkie parcie ze wyrzeka sie godnosci, honoru i zwyklej ludzkiej uczciwosci ??!!!!!! co Jarek ma w szafie, ze czlowiek sukcesu zrobil z siebie szmate ??!!!!!
  • ~Julka
    (2018-05-08 14:25)
    Morawiecki jest glupszy niż by się wydawało
  • ~ale Polska nie zginela
    (2018-05-08 18:41)
    oczywiscie ,ze tak. Wszystko ma byc zagranicze , to znaczy niemieckie i francuzkie. Stad te ataki na Polske.
  • ~Płyta
    (2018-05-08 20:07)
    Jak widać spadek zadłużenia Polski, wprowadzenie ulg podatkowych i wzrosty w rankingach światowych w tym na giełdzie są paliwem dla tych co atakują premiera i jego rząd a to przecież to są ci sami ludzie co atakują teraz rząd wprowadzali kiedyś plan prywatyzacji w 1989 zakończony kompletną klapą a na tym planie działa dzisiejsza opozycja i on stanowi ich program wyborczy ..
  • ~ewa koby