Sasin: W budżecie jest nadwyżka, nie zabraknie pieniędzy na projekty Morawieckiego

Po pierwszym kwartale budżet ma nadwyżkę - poinformował w poniedziałek dziennikarzy szef Stałego Komitetu Rady Ministrów Jacek Sasin. Jego zdaniem nie zabraknie pieniędzy na realizację propozycji premiera Mateusza Morawieckiego.

wróć do artykułu
  • ~kgdz
    (2018-04-16 17:40)
    Nowa szkoła ekonomii - "nadwyżka" w budżecie z deficytem!
  • ~zorro
    (2018-04-16 17:10)
    A jak się nadwyżka skończy albo przyjdzie kryzys, to ten pan będzie bulił z własnej kieszeni? Czółka myślą nieskażone, niestety.
  • ~max power
    (2018-04-16 17:36)
    Nadwyżka zniknie jak tylko rząd zacznie wypłacać firmom zwrot podatku VAT. A może nie zacznie i w ten sposób sfinansuje swoje socjalistyczne pomysły.
  • ~M
    (2018-04-16 18:05)
    To zmniejszcie dług palanty jedne, a nie rozdawajcie na prawo i lewo.
  • ~Dark
    (2018-04-16 18:13)
    Nadwyżka ... jak zaczniesz uczciwie zarabiać to będzie, na razie okradacie pracujących Polaków i rozdajecie na prawo i lewo. Policz sobie ile przedsiębiorca musi płacić danin to bedziesz wiedział kto płaci za Twoją "szczodrość" cwaniaczku z PiS
  • ~Akukuhipokryci
    (2018-04-16 20:02)
    Sasin, co tak tanio wyceniacie głos wyborczy? Tylko 300 zeta raz w roku? Wójt Obajtek w Orlenie co miesiąc kosi jakieś 200 tysięcy. No tak, ale on należny teraz do rasy Panów, a nie zwykłych Polaków.
  • ~marek567
    (2018-04-16 19:17)
    Santo subito! Jeszcze rok temu był deficyt na poziomie ponad 50 mld zł, a już teraz mamy nadwyżką. Cud, czy kreatywna księgowość.
  • ~Gabryjella
    (2018-04-17 08:49)
    Sasin to wy i na Budżecie się znacie?Człowiek do wszystkiego.
  • ~Proletariat i Socjalizm
    (2018-04-16 18:23)
    Przewodnią Siłą Narodu!!!..... Pisowskie ciecie otworzyły przypadkiem sezam... Nażrą się a to co wyrzygają z nadmiaru treści łaskawie rzucą popleczniczej tłuszczy z "pińcet", "czysta", itp itd.... Aż do dna!!!!!!!
  • ~gumofiltz
    (2018-04-16 19:24)
    tavariszczi rublem sypneli czy aby nie gazem (rozsmieszajacym) ;-/
  • ~JOJO
    (2018-04-17 10:39)
    Drogie PIS-dzielcze ĆWIERĆ-MÓZGI...wasza "nadwyżka" skończy się na jesieni tego roku... - z tego co wiem...wpływy z podatków - PIT - są bardzo MAŁE...500+ już nie napędza rynku ani gospodarki...
  • ~jj25
    (2018-04-17 16:56)
    No, jak TEN MUNDRY coś powie, to musi być "prawda"! ;)
  • ~gs
    (2018-04-18 05:04)
    nadwyzka w budzcie , bedzie wiec na NAGRODY , na OCHRONE PREZESA SEKTY , moze na kolejne wyprowadzenie milionow za granice dla magnatow
  • ~Kwota wolna
    (2018-04-17 09:22)
    od podatku !! Podwyższyć kwotę wolną od podatku na 30000rocznie !!! Tak jak mają posłowie. Nie rzucajcie nam ochłapów towarzyszu Sasin !!! Podwyższyć kwotę wolną od podatku, tak jak obiecywaliście w 2015 !!!!! Sami potrafimy wydawać nasze zarobione pieniądze !!! Co za oszuści z tych pazernych pisowców, mydlą nam oczy ochłapami a z naszych przyznają sobie miliony
  • ~JOJO
    (2018-05-28 09:57)
    Sasin...to taki nabuzowany pisowski populistyczny ćwierć-mózg... - gada jak kataryna...na każdy temat...
  • ~do wiadomości PO
    (2018-04-16 17:55)
    Wystarczy nie kraść.
  • ~sedes
    (2018-04-17 08:43)
    a pryszczty dalej na wizji czlowieku ja siedze caly dzien na kiblu jak cie rano zobacze zlituj sie i szczeznij raz na wieki wiekow amen
  • ~nina
    (2018-04-17 21:55)
    Jaka nadwyzka,przeciez rzad zaciaga kolejne miliardy zl pozyczek za granica. "Dojna zmiana"stworzyla nowa definicje nadwyzki budzetowej w deficycie. Czy Sasin wie co to budzet,przychod ,dochod,deficyt,zysk i nadwyzka?
  • ~Jolanda
    (2018-04-17 12:20)
    Skoro nadwyżka to dlaczego emeryci nie moga pozwolić na dodne życie bo opłaty cała pensję zżerają .Moze najwyższy czas pomysleć o bezdomnych głodnych a nie o sobie .Zacznij oszczedzac zawsze od siebie.

Może zainteresować Cię też: