Zawód: członek rady nadzorczej. Pensje rad rosły szybciej niż zarządów

| Aktualizacja:

Wynagrodzenia w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa są dość wyrównane. Żeby zarobić więcej, trzeba wziąć więcej rad. Albo reprezentować w nich pracowników firmy.

wróć do artykułu
  • ~proletariat niech żyje i haruje
    (2018-03-31 10:34)
    SUWEREN FUNDUJE ! OSTATECZNIE PO TO OBALIŁO SIĘ SOCJALIZM , BO NA PEWNO O NIC INNEGO NIE CHODZIŁO !
  • ~qqq
    (2018-03-30 19:45)
    PAD podpisał parę dni temu ustawę że członek rady nadzorczej nie musi mieć ani wyższego wykształcenia ani kursu dla rad nadzorczych. Mam nadzieję ze musi umieć pisać.
  • ~krzyhoo1
    (2018-03-29 16:52)
    Po 1989r. nomenklatura komunistyczna została wymieniona przez nomenklaturę rządzącą - jedyna różnica polega na zapewnieniu "demokratycznie" wybranym (przez rządzącą partię) kolesiom kasy, o jakiej się komunistom nigdy nie śniło. Podobnie, po krótkim okresie prób z ustanowieniem służby cywilnej w administracji państwowej wyższe stanowiska urzędnicze stają się łupem partyjnym (proces zapoczątkowała PO, a dokończył PiS), a zapowiedziane przez prem. Morawieckiego zmiany mają zapewnić tym nominantom kasę godną "fachowców"
  • ~wigraszek
    (2018-03-28 15:53)
    oj tam zarobiła-dostała,a od tej roboty to ją boki bolą!
  • ~lala
    (2018-03-28 13:22)
    Goss 15 tys. miesięcznie za frajer.
  • ~jajco
    (2018-03-28 13:15)
    rady nadzorcze złożone z dyletantów sa jedynie obciążeniem dla spółek!
  • ~helena
    (2018-03-28 11:42)
    Dlaczego nie napiszecie ile Grad zarobił i za co?????
  • ~kpt.jajec
    (2018-03-28 11:40)
    Polacy co wy tutaj tak krytykujecie --wybraliście złodziei , to macie , cieszcie się ,że was nie zabijają za bycie w opozycji .Nawet ORLEN - zhańbili
  • ~Ja[bis]
    (2018-03-28 11:36)
    Należy sie premia ministrom , oni jednak zrobili dużo , wy narodzie spaliście a oni obradowali , niszczyli demokrację , musieli myśleć jak ogłupić naród , porozdawać stanowiska w spólkach skarbu państwa swoim lizusom , aa i jeszcze musieli zniszczyc stadninę w Janowie , wyciąć puszcze białowieską , przegrać wszystko co możliwe z UE , ośmieszyć Polskę w oczach innych , pokłocic się z Izraelem ---to naprawdę jest dużo pracy , tak czy siak premie się należą jak psu buda
  • ~JUŻ WIECIE PO CO PIS CHCE PRZEJĄĆ WARSZAWĘ?
    (2018-03-28 11:29)
    Już wiemy z czego opłacane są tutejsze kulsońskie trolle! A jak tam wartość działeczki należącej do srebrnej spółki? Pisowski prezydent Warszawy podbiłby ją z 20 do 160 mln gdyby sprezentował srebrnej spółce i pisowskiej nomenklaturze pozwolnonko na budowę?
  • ~Polak
    (2018-03-28 10:53)
    a sie totalni doczepili jak kleszcz psich jajec, lepiej dac wiecej fachowcom niz rychowi i zbychowi na cmentarzu!
  • ~Prezes Katshke
    (2018-03-28 10:51)
    Madsel Goss, aj waj, a kiedyż to szanowna pani zwróci panu prezesowi pożyczone onegdaj pieniądze, któren w teorii on na szpitale wydawał, aj waj????
  • ~Patrio
    (2018-03-28 10:43)
    Prawdziwa mafia,nic dodać nic ująć,w KGHM już 5 Prezesa wybierają. Karuzela stanowisk w radach nadzorczych kręci się jak nigdy dotąd ,muszą nadrobić te 8 lat,ale wkrótce nadejdzie wielki kryzys,a partia się wyżywi sama.
  • ~motek
    (2018-03-28 10:41)
    Rodacy, wybraliście moherowych bandytów, to niech Was doją!
  • ~E
    (2018-03-28 10:37)
    Koryto plus . czeste odprawy .popracuja chwile .aodprawy w setkach tysiecy .kto to wymyslil jakis paradoks. Czy nie moze to byc jakas nieduza suma.skoro zwalniany i bral kilka pensji to juz bez przesady. P.szydlo przed wyborami mowila cos innego .a robia drugie. Tak wychodza wszystkie klamstwa przedwyborcze. Wystarczy nie krasc .bo to spolki panstwowe!
  • ~motek
    (2018-03-28 10:33)
    Ośmiorniczki były dla podatnika tańsze niż moherowy bandytyzm!
  • ~Suweren
    (2018-03-28 10:30)
    PiSowskie trolle z ataku. Szczekacie bo prawda w oczy kole. Za marne grosze się sprzedaliście.
  • ~eu
    (2018-03-28 10:13)
    Po bralo to Pis robi to samo oni brali to my tez
  • ~Wolny od 1945
    (2018-03-28 09:57)
    Zmieniły się ****** przy korycie
  • ~antyMOnia
    (2018-03-28 09:56)
    Der D nie był taki "dociekliwy" gdy przez 8 lat Polskę rzeczywiście rozkradało PO-PSL.

Może zainteresować Cię też: