Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie osiem od razu

| Aktualizacja:

Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie 8 od razu. Dzięki specjalnym papierom dłużnym, które kupią instytucje finansowe, bardzo mocno pomagając rządowi.

wróć do artykułu
  • ~unijny patriota
    (2018-03-06 22:52)
    A ja chce patriota w ogródku, codziennie bedę go pucowal i oliwił i dodatek do mojej ubeckiej emerytury, dajcie mi szanse tylko a się zrehabilituje za to, ze za malo gorzały wypiłem z U r b a n e m i M i c h n i k i e m w czasie transforamcjii
  • ~jas06
    (2018-03-07 06:09)
    Departament USA dementuje rewelacje Onetu i Stankiewicza jakoby USA zerwali stosunki dyplomatyczne z Polską i odwołali US Army....... I tylko ustawy o karaniu za rozpowszechnianie fake newsów jak nie było tak nie ma.
  • ~jas06
    (2018-03-07 06:14)
    Widać wyraźnie,że rządy PIS to jest to,na co tak długo czekali Polacy..........Jeszcze reprywatyzacja, dekoncentracja,repolonizacja mediów, wyrok dla Tuska i naprawdę będziemy u siebie.
  • ~Julka
    (2018-03-07 06:56)
    Ja temu rządowi nie dam zlotowki
  • ~Le warek
    (2018-03-06 23:43)
    Nie ma darmowych Lunchów. Nawet jak Ty nie płacisz to płaci ktoś inny i czegoś za to oczekuje. Zwolnienie z podatków jednej grupy zawsze powoduje podniesienie podatków w innej grupie, a stosowanie leasingu jest trickiem papierowym, pozwoli rosnąć uprzywilejowanym kosztem nieuprzywilejowanych.
  • ~Patriotyczne obligacje?
    (2018-03-07 04:22)
    hahahaha hahaha - wszystko w temacie
  • ~Pecunia non olet
    (2018-03-06 23:30)
    Może by zaproponować te obligacje w Knesecie ? Albo na Kremlu 😊
  • ~Maslanov
    (2018-03-07 07:42)
    Trzeba się spieszyć z zakupem "Patriotów" zanim wszyscy si połapią,że to starocie.
  • ~Nowoczesny
    (2018-03-07 07:11)
    Jedyną patriotyczną zbiórką jaką popieram jest zbiórka dla naszego Mateusza Kijowskiego.
  • ~Fusy ujemne
    (2018-03-07 07:56)
    W swietle tego co ma Rosja to po co nam ten zlom ?.
  • ~motek
    (2018-03-07 07:41)
    Tak nawiasem: Z rakiet typu Patriot nabijają się Ruski z nudów. I to już od bardzo dawna. PiS kupuje za grube miliardy ZŁOM!
  • ~szeregowy
    (2018-03-07 07:36)
    Ile zarobią na tym banki bo ja widzę wspieranie banków a nie armii
  • ~old 62
    (2018-03-07 10:36)
    Czy te Patrioty są nam potrzebne ? Czy Amerykanie dadzą nam do nich pełne najnowocześniejsze wyposażenie ? Głowic atomowych na pewno nam nie dadzą. Mam nadzieję, że Patrioty będą pełnić tylko rolę odstraszającą,bo każdy pocisk z nich wystrzelony mógłby spowodować to, że z naszego pięknego kraju pozostałaby wielka bezludna dziura przez następne 500 lat ? Nasz ewentualny przeciwnik ma tysiące takich lub lepszych wyrzutni. Może ktoś wytłumaczy mi,jak działa tarcza antyrakietowa. Co dzieje się z rakietą zestrzeloną w powietrzu ? Gdzie spadną te wszystkie odpady po zestrzeleniu ? A może my mamy własną piersią zasłaniać Amerykanów i wszystko brać na siebie ?
  • ~motek
    (2018-03-07 08:21)
    Tak się zastanawiam, dlaczego polski kościół katolicki ostatnio nie wypowiada się medialnie... Nasycony? PS: Smok Wawelski dostał azyl w Islandii!
  • ~xxl
    (2018-03-07 09:17)
    A te wszystkie obligacje pewnie wykupi bezdomni .
  • ~motek
    (2018-03-07 08:06)
    Kochani rodacy, ideologia nie ma w ekonomi długotrwałej szansy na przeżycie :-)
  • ~reals
    (2018-03-07 07:54)
    Żeglowność Wisły jest zbędna , bo cała infrastruktura już jest ustawiona inaczej, poza tym nie ma co spławiać Wisłą do Gdańska, nie ma towaru. Jedyny sens ma żeglowność Odry, ale znaczenie nie tak w końcu wielkie od kiedy przestaliśmy eksportować węgiel. O Odrze można pomyśleć, na Wisłę szkoda po prostu kasy i wystarczy bieżące utrzymanie tej minimalnej żeglowności jaka jest
  • ~herbowy
    (2018-03-07 08:28)
    No to ciach... kupić to i w razie czego odpalić ruskim mużykom, jak będą fikali. "Szabel u nas dostatek. Szlachta na koń wsiędzie. Ja z synowcem na czele i jakoś to będzie".
  • ~Arur
    (2018-03-07 13:51)
    Ludzie żyją w nędzy zarabiają grosze niemaja na podstawowe leki a oni patrioty kupują zadluzajac dalej kraj. Opamietajcie się kaczor i tak Rosja w 5 minut zmienię Polskę z powierzchni ziemi. Żaden Janke nie zdąży tyłka z fotela podnieść. Poprawny stosunki z sąsiadami stworzymy ludziom godne życie, to jest zadanie dla rządzących a nie zemsta i kary dla zmarłych.
  • ~malek
    (2018-03-07 07:43)
    Mój Dziadek, pułkownik Wojska Polskiego, kupił przed wojną obligacje - między innymi finansujące zakupy uzbrojenia. Po wojnie okazały się świstkami papieru. Państwo, które nie traktuje poważnie swoich zobowiązań, nie powinno takich obligacji emitować. W każdym razie ja ich na pewno nie kupię.

Może zainteresować Cię też: