Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie osiem od razu

| Aktualizacja:

Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie 8 od razu. Dzięki specjalnym papierom dłużnym, które kupią instytucje finansowe, bardzo mocno pomagając rządowi.

wróć do artykułu
  • ~unijny patriota
    (2018-03-06 22:52)
    A ja chce patriota w ogródku, codziennie bedę go pucowal i oliwił i dodatek do mojej ubeckiej emerytury, dajcie mi szanse tylko a się zrehabilituje za to, ze za malo gorzały wypiłem z U r b a n e m i M i c h n i k i e m w czasie transforamcjii
  • ~Pecunia non olet
    (2018-03-06 23:30)
    Może by zaproponować te obligacje w Knesecie ? Albo na Kremlu 😊
  • ~Le warek
    (2018-03-06 23:43)
    Nie ma darmowych Lunchów. Nawet jak Ty nie płacisz to płaci ktoś inny i czegoś za to oczekuje. Zwolnienie z podatków jednej grupy zawsze powoduje podniesienie podatków w innej grupie, a stosowanie leasingu jest trickiem papierowym, pozwoli rosnąć uprzywilejowanym kosztem nieuprzywilejowanych.
  • ~Patriotyczne obligacje?
    (2018-03-07 04:22)
    hahahaha hahaha - wszystko w temacie
  • ~jas06
    (2018-03-07 06:09)
    Departament USA dementuje rewelacje Onetu i Stankiewicza jakoby USA zerwali stosunki dyplomatyczne z Polską i odwołali US Army....... I tylko ustawy o karaniu za rozpowszechnianie fake newsów jak nie było tak nie ma.
  • ~jas06
    (2018-03-07 06:14)
    Widać wyraźnie,że rządy PIS to jest to,na co tak długo czekali Polacy..........Jeszcze reprywatyzacja, dekoncentracja,repolonizacja mediów, wyrok dla Tuska i naprawdę będziemy u siebie.
  • ~Julka
    (2018-03-07 06:56)
    Ja temu rządowi nie dam zlotowki
  • ~Nowoczesny
    (2018-03-07 07:11)
    Jedyną patriotyczną zbiórką jaką popieram jest zbiórka dla naszego Mateusza Kijowskiego.
  • ~szeregowy
    (2018-03-07 07:36)
    Ile zarobią na tym banki bo ja widzę wspieranie banków a nie armii
  • ~motek
    (2018-03-07 07:41)
    Tak nawiasem: Z rakiet typu Patriot nabijają się Ruski z nudów. I to już od bardzo dawna. PiS kupuje za grube miliardy ZŁOM!
  • ~Maslanov
    (2018-03-07 07:42)
    Trzeba się spieszyć z zakupem "Patriotów" zanim wszyscy si połapią,że to starocie.
  • ~malek
    (2018-03-07 07:43)
    Mój Dziadek, pułkownik Wojska Polskiego, kupił przed wojną obligacje - między innymi finansujące zakupy uzbrojenia. Po wojnie okazały się świstkami papieru. Państwo, które nie traktuje poważnie swoich zobowiązań, nie powinno takich obligacji emitować. W każdym razie ja ich na pewno nie kupię.
  • ~Jak je zwał - tak je zwał! - A ja tylko pytam,
    (2018-03-07 07:47)
    kiedy minie termin wykupu tych "papierów dłużnych"? - Bo własnie wtedy ży-dow-scy grand-ziarze finansowi przejmą na własność te polskie instytucje, które wyemitują owe papiery!
  • ~reals
    (2018-03-07 07:54)
    Żeglowność Wisły jest zbędna , bo cała infrastruktura już jest ustawiona inaczej, poza tym nie ma co spławiać Wisłą do Gdańska, nie ma towaru. Jedyny sens ma żeglowność Odry, ale znaczenie nie tak w końcu wielkie od kiedy przestaliśmy eksportować węgiel. O Odrze można pomyśleć, na Wisłę szkoda po prostu kasy i wystarczy bieżące utrzymanie tej minimalnej żeglowności jaka jest
  • ~Fusy ujemne
    (2018-03-07 07:56)
    W swietle tego co ma Rosja to po co nam ten zlom ?.
  • ~rzołniesz
    (2018-03-07 07:57)
    A może by tak uruchomić własny program na własne ANTYRAKIETY. A cóż to jest 8 baterii. Wystarczy aby przez krótki czas bronić jednego-dwóch dużych miast - do wyczerpania amunicji. System skuteczny to system MASOWY
  • ~motek
    (2018-03-07 08:06)
    Kochani rodacy, ideologia nie ma w ekonomi długotrwałej szansy na przeżycie :-)
  • ~motek
    (2018-03-07 08:21)
    Tak się zastanawiam, dlaczego polski kościół katolicki ostatnio nie wypowiada się medialnie... Nasycony? PS: Smok Wawelski dostał azyl w Islandii!
  • ~herbowy
    (2018-03-07 08:28)
    No to ciach... kupić to i w razie czego odpalić ruskim mużykom, jak będą fikali. "Szabel u nas dostatek. Szlachta na koń wsiędzie. Ja z synowcem na czele i jakoś to będzie".
  • ~Żorż Ponimirski
    (2018-03-07 08:44)
    Takie numery mój szwagier Nikodem to osiemdziesiąt lat temu robił.

Może zainteresować Cię też: