Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie osiem od razu

| Aktualizacja:

Zamiast czekać na kolejne baterie patriotów, możemy mieć wszystkie 8 od razu. Dzięki specjalnym papierom dłużnym, które kupią instytucje finansowe, bardzo mocno pomagając rządowi.

wróć do artykułu
  • ~nas stać
    (2018-03-08 03:41)
    50 mld § to jak za darmo, proponuję dorzucić jeszcze drugie tyle napiwku sojusznikowi za promocyjną cenę.
  • ~mkk
    (2018-03-08 00:42)
    Skąd te Patrioty? Ano producentowi Arabowie odwołali zakup starszego modelu zamówionych baterii, , wolą nowszy zamiast. To producent ma nadmiar na składzie i chce sie jak najszybciej starego modelu pozbyć. Wepchnie polactwu....
  • ~ewa koby
    (2018-03-07 21:27)
    ewa koby zdrada uni eu ala concerny szwajcariii w pl gwardi katolickiej i uni eu kat wod zrodlanych i wszystkich wod w eu i pl nawet deszczowki to skandal watykanu i innych religii tego swiata zlodzieje .....wiecie jezusek jeruzelusek ala hijusek to towarzystwo nie moze miec dostepu do wod zrodlanych oglaszam program tego swiata dostepu kazdego czlowiekaa do wod zrodlanych
  • ~Observer
    (2018-03-07 20:24)
    Haha jak widzę przy jakims projekcie nazwisko gróbarczyka to mam pewnosc, ze to sie nie uda. W Wodach Polskich ktore istnieja dopiero 2 miesiace trzeci prezes, a kompetentnych dyrektorow powymienial na kolesi. Ale to juz temat dla dziennikarzy . Nepotyzmem grobarczyk przescignal psl. Panie premierze przyjrzyj sie pan grobarczykowi, bo szkodzi PISowi
  • ~Kaz
    (2018-03-07 20:08)
    Dlaczego 8, a nie np: 100. Jak zaszaleć to na całego. Tylko poziomem życia będziemy się zbliżać do kraju Kima.
  • ~elew
    (2018-03-07 20:08)
    To Amerykanie już ten radar wybudowali w Redzikowie co tak się spieszą by go bronić i musimy od nich kupić te patrioty by go im bronić.
  • ~cywil
    (2018-03-07 20:02)
    Nie popieram kupowania i oddawania obcym, zgodnie z nową ustawą obce wojska stacjonujące w Polsce będą wyposażane w broń WP. a więc i te patrioty mogą dać Ukraińcom czy Litwinom. Po co taka antypolska ustawa?, że my kupujemy i dajemy innym . Tak było ze śmigłowcami kupionymi i wysłanymi do Iraku i Afganistanu , tam też kasa się rozleciała. Kupione f-16 po przeszkoleniu pilotów poleciały razem z nimi i obsługą do Kuwejtu pomagać tym co nam je sprzedali. Ktoś nas bezczelnie wykorzystuje.
  • ~Wit
    (2018-03-07 19:19)
    Czyż by usa przekazała do demobilu?
  • ~Fiffin
    (2018-03-07 18:32)
    Lepiej i taniej kupić Patryjoty w Burkina Faso. Rządowe media przekażą to jako sukces, a ciemny lud to kupi.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-03-07 18:07)
    Po takim gadaniu ja w te patrioty wierzę jak te starie gacie i kalesony co Polska dostała w ramach pomocy amerykańskiej po 1 wojnie i musiała spłacać jeszcze przez następne 50 lat. Ruski niedźwiedź ogonem zamerda i patrioty znikną jak armia ż y d ó w na moście Kierbedzia co szła na pomoc Piłsudskiego w 1926r a dwóch łobuzów z kijami nie chciało jej przepuścić .
  • ~Rakiety a Rakiety.
    (2018-03-07 16:49)
    To jest nic innego tylko broń defensywna. A zamiast nich były by o niebo lepsze rakiety o zasięgu co najmniej 1000 km.
  • ~zesipełek
    (2018-03-07 14:37)
    i znowu wstajemy z kolan !!!!! hura , na bagnety i na wojenke patryjoty!!!!!!! i prosze o piesni patryjotyczne !!!!!
  • ~:)
    (2018-03-07 13:53)
    po co nam amerykańskie patrioty mamy swoje pod znaku falngi oni obronią nas racami i prrzestraszą wroga okrzykami
  • ~Arur
    (2018-03-07 13:51)
    Ludzie żyją w nędzy zarabiają grosze niemaja na podstawowe leki a oni patrioty kupują zadluzajac dalej kraj. Opamietajcie się kaczor i tak Rosja w 5 minut zmienię Polskę z powierzchni ziemi. Żaden Janke nie zdąży tyłka z fotela podnieść. Poprawny stosunki z sąsiadami stworzymy ludziom godne życie, to jest zadanie dla rządzących a nie zemsta i kary dla zmarłych.
  • ~mimi
    (2018-03-07 12:03)
    Ktoś jeszcze musi chcieć sprzedać te rakiety, tymczasem pisowskie nieudaczniki robią wszystko aby odpowiedź Amerykanów w tej sprawie była równie grzeczna co wymijająca. Dopóki PiS nie wycofa się z haniebnej ustawy o IPN, o żadnych zakupach nie będą chcieli gadać.
  • ~Toro
    (2018-03-07 11:25)
    Quanto costan los patriotes?
  • ~Kulson
    (2018-03-07 11:19)
    PIS i jego obligacje skończy jak Polska w 1939 roku. Obligacjami tapetowali wychodki nie były nic warte
  • ~old 62
    (2018-03-07 10:36)
    Czy te Patrioty są nam potrzebne ? Czy Amerykanie dadzą nam do nich pełne najnowocześniejsze wyposażenie ? Głowic atomowych na pewno nam nie dadzą. Mam nadzieję, że Patrioty będą pełnić tylko rolę odstraszającą,bo każdy pocisk z nich wystrzelony mógłby spowodować to, że z naszego pięknego kraju pozostałaby wielka bezludna dziura przez następne 500 lat ? Nasz ewentualny przeciwnik ma tysiące takich lub lepszych wyrzutni. Może ktoś wytłumaczy mi,jak działa tarcza antyrakietowa. Co dzieje się z rakietą zestrzeloną w powietrzu ? Gdzie spadną te wszystkie odpady po zestrzeleniu ? A może my mamy własną piersią zasłaniać Amerykanów i wszystko brać na siebie ?
  • ~wanda
    (2018-03-07 10:08)
    Dlaczego nie ma w Polsce bata na takie szuje jak Stankiewicz? Przeciez ten dziennikarzyna skłóca Polaków. Robili, to skutecznie przed nim setki takich wywłok: Michnik, Palikot, Niesiołowski itd itd. Dlaczego rząd nie zrobi także porządku z tymi kłamcami?
  • ~xxl
    (2018-03-07 09:17)
    A te wszystkie obligacje pewnie wykupi bezdomni .

Może zainteresować Cię też: