Nadchodzi kryzys złotego?

| Aktualizacja:

Spadki indeksów na nowojorskiej giełdzie nie pozostały obojętne złotemu, choć reakcja na wiadomości z Wall Street przesunęła się w czasie. Tydzień po tym, jak nastąpiła nagła wyprzedaż akcji w USA, sytuacja zdaje się jednak normować. Kurs EUR/PLN pokazuje wartość 4,17. Również dolar oddał część zysków. Nie oznacza to jednak, że na rynku zapanował spokój - mówi analityk walutowy Ekantor.pl.

wróć do artykułu
  • ~ekonom
    (2018-02-13 17:50)
    Euro jest najwieksza banka, co miesic dodrukowuje sie 30 mld by je ratowac. Zerowe odsetki, to stan nienormalny, ktory ma ratowac Wlochy prtzed kompletna plaita - ktora beda musieli oplacic podatnicy z euro-strefy. Tylo idi.ota moze chciec takiej waluty
  • ~Robert
    (2018-02-13 19:47)
    W 2018 roku szykuje się kryzys gospodarczy, który poważnie uderzy w Polskę. Złoty osłabnie wobec głównych walut
  • ~emeryt69
    (2018-02-13 12:31)
    Musimy przystąpić do strefy euro, inaczej splajtujemy.
  • ~maderapetru
    (2018-02-15 08:19)
    Dolar po 3,33zł - rzeczywiście strasznie "osłabła" złotówka !!! , pewnie "ekonomista "plan petru" to przewidział !!!
  • ~Cinkciarz
    (2018-02-13 14:46)
    Za dużo dolarów ma ministerstwo kacze i chce aby odkupywać,spekulanci drobiowi.
  • ~co to będzie, co to będzie ? głupio było, głupiej będzie
    (2018-02-15 21:18)
    krowy zaPOwiedziały, że bez jewro mleka nie dadzą, a kury nie będą jaj znosić ! a Grzesio Dyndała się Powiesi !
  • ~kuń
    (2018-02-15 21:14)
    Czyżby cysorz jewropy na Grasiu PO-wracał?
  • ~Maciek
    (2018-02-15 09:23)
    Będzie jeszcze gorzej
  • ~Pawlak
    (2018-02-18 21:46)
    nadejszła wielkoPOmna kwila
  • ~finansista
    (2018-02-18 12:02)
    Kryzys zlotego zacznie sie naprawde wtedy, kiedy swiat finansowy ukarze Polske za nowelizacje ustawy o IPN. Polska nie musiala niczego nowelizowac, bo wyroki Trybunalu Norymberskiego dotyczace ustalenia winnych za Holokaust nadal maja moc prawna. Dlatego tez polskie oswiadczenia o "winie Niemcow " za Holokaust sa bezpodstawne, gdyz Trybunal Norymberski nie uznal narodu niemieckiego za winnego zbrodni Holokaustu, tylko uznal winnymi za te zbrodnie konkretne osoby i konkretne organizacje. Co prawda Merkel mowi o winie Niemcow za Holokaust, ale Merkel nie nalezy brac serio, bo wychowala sie w totalitarnej NRD i dlatego dla niej odbieranie spoleczenstwu demokracji jest czyms normalnym, co umozliwia rzadzacym nie tylko popelnianie zbrodni, ale tez zwalanie winy za te zbrodnie na ubezwlasnowolnionych rzadzonych. To smutne, ze Polska w jej holokaustowym sporze dobrala sobie jako sojusznika dawna aktywistke FDJ Merkel, ktora po prostu nie rozumie zasad demokracji.

Może zainteresować Cię też: