Bogactwo po polsku. Najwięcej milionerów mieszka na Mazowszu [RAPORT]

| Aktualizacja:

Choć zamożnych obywateli przybywa, to na tle Europy nadal wypadamy pod tym względem blado.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2017-12-09 11:29)
    Milionerzy powstają jak grzyby po deszczu dlatego, że niewolnicy pracujący w PRLu bis otrzymujący w 60% do 1,5 tys złotych miesięcznie. Po doliczeniu emerytów okazuje się,że w PRLu bis min. 10 mln ludzi żyje na poziomie przeżycia biologicznego! I to jest dramat, o którym Piła i Siekiera(PiS) ani piśnie zajęte propagandą sukcesu!
  • ~#
    (2017-12-13 23:49)
    «I powiem sobie: Masz wielkie zasoby dóbr, na długie lata złożone; odpoczywaj, jedz, pij i używaj! Lecz Bóg rzekł do niego: „Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował?” Tak dzieje się z każdym, kto skarby gromadzi dla siebie, a nie jest bogaty przed Bogiem".» Łk 12,19-21
  • ~LENKA
    (2017-12-07 07:24)
    TAAA - JAK SIĘ ROZKRADNIE DUŻE PAŃSTWO TO SZMALU CHWACIT . DLA WYBRANYCH . PANIE ZIOBRO - DO ROBOTY . SZTANDAROWY PRZYKŁAD TO HAJKA - BUFETOWA .
  • ~Sali
    (2017-12-07 07:50)
    Najbogatsi to ludzie Po
  • ~Sara
    (2017-12-07 09:42)
    Ja po 40 latach pracy mam głodową emeryturę.
  • ~mkk
    (2017-12-07 10:57)
    Ci nasi bogacze to ciągle parafiańszczyzna i zaściankowość jeśli chodzi o gust, smak i szyk... Ot, jak mały Jasio wyobraża sobie "Dynastię". Czyli p.p. Kiepskich sen o eksluzywnym stylu (pułap snów: Mauritius all inclusive...).
  • ~Filip
    (2017-12-09 23:24)
    Ważniejsze, aby wzrostowi ilości ludzi bogatych towarzyszył spadek ilości ludzi biednych. To jak dotąd największe osiągniecie PISu.
  • ~sam tego chciał
    (2017-12-07 15:34)
    bez szemrania oddał suweren swój majątek solidarnym gangom i teraz zamiast sam jeżdzić "złotymi mercami" patrzy na tabliczki - własność prywatna wstęp wzbroniony ! A za nimi bawią się bandziory którym suweren nie dość, że oddał wszystko to jeszcze walczy za ich koryto.
  • ~ziuk
    (2017-12-07 22:54)
    Dla mnie luksus to basen w domu, brak wymogu pracy, jacht itp. Mam jakieś 800k, dawniej miałem 1,4 mln w gotówce, ale całe życie przede mną (odpukać).

Może zainteresować Cię też: