Kilka miliardów na plusie. Jeszcze nigdy o tej porze roku sytuacja w budżecie nie była tak dobra

Wiele wskazuje, że nadwyżka może się utrzymać przez kilka miesięcy.

wróć do artykułu
  • ~Kara
    (2017-07-17 22:26)
    Po prostu trzeba nie kraść, jak to robili mafiozi z PEŁO i będzie lepiej.
  • ~emerytka
    (2017-07-17 09:03)
    Tak, tak... budżet na plusie, a ile zabraliście pieniędzy z naszych kieszeni??? no choć by ostatnia podwyżka paliwa. To na tym ma polegać ta dobra zmiana?. Robicie ludzi w balona, tylko ci, którzy umieją liczyć widzą tą BARDZO ZŁĄ ZMIANĘ! OKRADACIE SPOŁECZEŃSTWO panie Morawiecki!!!
  • ~t.
    (2017-07-17 08:57)
    Niemozliwe !!! Przeciez Balcerowicz i PO mowili, ze po roku rzadow PiS Polska bedzie bankrutem ! W Gazecie Wyborczej pisali tak samo, a jak wiadomo w GW pisza sama prawde.
  • ~BimBo
    (2017-07-15 16:04)
    Zostawić PIS u władzy a za 15-20 lat studenci z Niemiec będą przyjeżdżać do Polski na zbiory truskawek!
  • ~lanca_ster
    (2017-07-14 08:04)
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia? Dlatego rząd doda do tego nadmiaru dopłatę do opłaty paliwowej?
  • ~ oszukani.
    (2017-07-13 06:52)
    W czasach komuny też wszystko rosło w siłę . Potem zupa się wylała a nam dawali kartki na żywność którnie było .Kacyki komunistyczne się obłowiły a my zostaliśmy oszukani.
  • ~Luu
    (2017-07-11 22:33)
    Partia PiS to po prostu mniejsze zło. Nie ma co rozpaczać i narzekać, bo Polacy widzę to umieją robić najlepiej.
  • ~prezes
    (2017-07-11 21:08)
    mechanizm jest prosty-jak w domu u mojej babci-dobrze gospodarowac,nie krasc,nie kombinowac,docisnac zlodzeji i oszustow,nalozyc podatek na banki,zagraniczne firmy,pilnowac Vatu,paliw,ostro scigac bandytow,zabierac im majatek,do tego sprowadzac inwestorow,trzymac wlasna walute zamiast euro,pobudzac konsumpcje wewnetrzna przez tworzenie miejsc pracy,wyplate 500 plus,ktore ludzie natychmiast zanosza do sklepow i placa VAT.Co do nowej oplaty na drogi w cenie paliw to mam mieszane uczucia-OK,drogi gminne sa marne ale na ich remont dalbym maksymalnie 10 gr na litr,25 gr to stanowczo za duzo,w skali roku spory wydatek,a drozeje OC,AC,naprawy,czesci.Ogolnie jednal cel jest dobry-drogi regionalne sa tez wazne,tam tez moga pojawic sie nowi inwestorzy,musza jakos dojechac.
  • ~JK
    (2017-07-11 13:32)
    Nie wiem dlaczego pseudo ekonomiści się dziwią/Oni nie znają matematyki uprawiają tylko politykę i biegają po mediach jako tzn."EKSPERCI"/,gdyby znali matematykę oraz teorię Wielkich Liczb to by wiedzieli,że wszystkie procesy zachodzące w gospodarce tj.spadek bezrobocia,płace oraz uszczelnienie systemu podatkowego i inne muszą prowadzić do zwiększenia pieniędzy w tzn.SYSTEMIE PAŃSTWA
  • ~gress
    (2017-07-11 12:54)
    co na to hrabia rostowski ???
  • ~qqq
    (2017-07-11 12:32)
    Gazeta Prawna tego samego wydawcy co Dziennik pisze że jest mniejszy deficyt budżetowy czyli brakuje kasy, tylko mniej. Jesli jest tak dobrze, to dlaczego zapowiadane są liczne podwyżki w tym paliwa, bo niedoszacowano wydatków na 500+ i jesienią będą wydatki na wczesne emerytury.
  • ~xxxx
    (2017-07-11 12:18)
    Skoro jest tak dobrze to po co nowy podatek dla niepoznaki zwany opłatą paliwową ?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-11 12:15)
    PO czy inny diabel,co za roznica.Ta krzywa niedlugo pojdzie w inna dyrekcje,podobnie jak za E.Gierka.
  • ~helena
    (2017-07-11 11:50)
    wystarczy nie kraść .....
  • ~POn
    (2017-07-11 11:43)
    No i jak tu kraść POnie?
  • ~Filip
    (2017-07-11 11:07)
    Plus w budżecie to zasługa rzadu PISu i tego, ze PIS miał odwage walczyć z wyłudzaniem WATu. Jakoś PO nie widziało wielkich przekrętów jako problem.
  • ~tk
    (2017-07-11 10:58)
    Jest tak dobrze że trzeba podnieść opłatę paliwową - to najlepszy wyznacznik tego jak naprawdę jest
  • ~Zadowolony
    (2017-07-11 10:19)
    A widzisz Rudy? Wystarczy nie kraść.
  • ~AS
    (2017-07-11 09:44)
    Jak jest dobra to po jasną ciasną podwyższacie paliwa na łeb wam padło.
  • ~my chcemy krasc
    (2017-07-11 09:37)
    PIS zablokowal masowe zlodziejstwo - POlactwo w rozpaczy

Może zainteresować Cię też: