Budżet wyleci z torów? Polityczne finanse publiczne na 2018 rok i CZYNNIKI RYZYKA

| Aktualizacja:

Ledwo trzymający się torów budżet na przyszły rok może się zderzyć z pomysłami na samorządową kampanię wyborczą. Grozi mu katastrofa?

wróć do artykułu
  • ~Kefas
    (2017-04-20 13:44)
    Marzenia potomków J. Goebbelsa, czy aby na pewno jesteście polakami. Już to przerabialiśmy Rosjanie też nam podesłali swoich "polaków"
  • ~bua ,ha,ha
    (2017-04-19 08:57)
    Ta sama niemiecka bajka była rok temu.
  • ~berlinerrozkaz.
    (2017-04-19 08:05)
    Der Dziennik rozpoczyna kampanie samorządową, straszenia PISem.
  • ~kanada
    (2017-04-19 10:27)
    eksperci od wycierania du.. papierem toaletowym slucham te holote ktora zdluzyla panstwo na pol biliona od lat
  • ~Dociekliwy
    (2017-04-20 09:37)
    Budżet wytrzyma i zarobi, obniżyć wszystkim sekretarzom pzpr i współpracownikom UB, emerytury do najniższej krajowej,ci co wykupili przedsiębiorstwa za bezcen- mają dopłacić do ceny rynkowej, Ci co sprzedali - likwidacja ich majątku i BUDŻET MA Nadwyżkę!
  • ~S
    (2017-04-22 14:53)
    SMIAC SIE MOZNA TYCH PRONIEMIECKICH EKONOMISTOW Z DER DZIENNIK MOŻECIE SOBIE OPLUWAC PIS DUPKI ....BO TYLKO TO WAM POZOSTAŁO ....TYLKO ..!!
  • ~Rozbawiony
    (2017-04-19 08:05)
    Chyba u was w Niemczech !
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-04-19 07:37)
    Jak się czyta der Dziennik to na prawdę strach żyć w Polsce, gdzie sPOjrzysz wszędzie jest źle! Fajowo to Polacy fajnie mieli za PełO i TW Bolka wraz z Brunkiem ! Media zrepolonizować!!!!
  • ~motek
    (2017-04-19 09:02)
    Upiję się z radości jak PiS wyzionie ducha , uwolnimy się od wroga .
  • ~skąd oni są
    (2017-04-19 22:07)
    Skąd tylu komentatorów wypowiadających się niemerytorycznie, w sposób obrażliwy i świadczący o niesamodzielności intelektualnej.
  • ~~komentator
    (2017-04-19 10:07)
    Wyjście jest jedno, obcinać wydatki kancelariom rządowym i kancelarii TK i zlikwidować NFZ-tam przeżerają gigantyczny szmal. To pozwoli zaoszczędzić. Rocznie może to dać nie tak wiele ale summ sumarum
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-04-19 07:40)
    Redaktory znowu się naPOciły by psuć nastroje Polaków i reputację Polski.
  • ~Al
    (2017-04-19 07:39)
    Jest to marzenie niemcow i polskojezycznych dziennikarzy niemieckiej prasy. Zapamietajcie tumany ze kolonia niemiecka w Polsce juz nigdy nie powroci.
  • ~nieskundlony
    (2017-04-19 07:56)
    Panowie "eksperci" proszę objaśnijcie mnie swą wiedzą- piszecie "mniejsza podaż pracy może wywolać wzrost plac" wg. mnie to nie trzyma się kupy,logika mówi mniej pracy -tańsza praca a nie odwrotnie.Można pluć ale trzeba mieć ślinę.
  • ~pyrka
    (2017-04-19 07:41)
    Prezydent Poznania wspierany przez Agorę zorganizował wspólne czytanie konstytucji z 1997 roku dla mieszkańców miasta. Niestety, spółka Michnika nie działała bezinteresownie. „Gazeta Wyborcza” za nagłośnienie imprezy zainkasowała 36 900 złotych. Frekwencyjnie happening okazał się klapą, a wśród lektorów była pokaźna grupa urzędników zatrudnionych przez organizatora spędu – prezydenta Jacka Jaśkowiaka, a także radni PO i lewicy, którzy z nim politycznie współpracują. O wyjaśnienie sprawy do władz miasta zwrócił się Jan Sulanowski, poznański radny Prawa i Sprawiedliwości.
  • ~xyz
    (2017-04-23 00:35)
    Obniżyć UBeckie ORMOlskie i ZOMOLSKIE emeryrury do poziomu najniższych i pieniędzy wystarczy napewno!!
  • ~hehe
    (2017-04-19 11:50)
    CZYNNIKI RYDZYKA.

Może zainteresować Cię też: