Nie poluzują pasa. Budżet 2013 to mniej wydatków i więcej dochodów

| Aktualizacja:

Konkretów jeszcze być nie może, ale prace nad budżetem na 2013 rok już trwają. Plan jest taki: zamrozić fundusz płac w sferze budżetowej, nie waloryzować progu w PIT, zwiększyć akcyzę.

wróć do artykułu
  • ~bez szans
    (2012-04-27 08:52)
    taka jest rzeczywistość
  • ~bezsilny
    (2012-04-27 08:44)
    i jeszcze ludzia zamknom bo śmiał się sprzeciwić czy że zaprotestował
  • ~gt
    (2012-04-27 16:38)
    No i co z tego? Nie ważne czy teraz jest przy korycie PO, czy byłby to PIS lub lewusy. WSZYSCY BY ROBILI tak samo. Też by podnosili podatki.
  • ~polakmały
    (2012-04-27 15:16)
    Lemingi wybrały tę władzę niech lemingi POcierpią...
  • ~DONIO
    (2012-04-27 11:39)
    TRZYMAJCIE SIĘ ZA PORTFELE BO POWAŻNA EKIPA SIĘ ZA NIE ZABIERA :D:D:D BUAHAHA smieję się z was platfusy codziennie
  • ~padalce bez honoru
    (2012-04-27 09:58)
    a kiedy była ostatnia waloryzacja progu? o wkocie wolnej od podatku w wysokości ok. 2 500 zł lepiej nie wspominac. Powyzej 2500 rocznie to wg swn przy kotrycie już dużo
  • ~taki problem
    (2012-04-27 09:56)
    Ludzie nie mogą się bronić przed rządem
  • ~otóż
    (2012-04-27 09:54)
    Państwo nie jest głupie ale nie wie jak sie bronić przed rządem
  • ~Donald
    (2012-04-27 09:53)
    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej oraz afery inwigilacji internetowej (ACTA).

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.
  • ~maluczka
    (2012-04-27 09:59)
    Właśnie, jak mam się bronić przed rządem?
  • ~der
    (2012-04-27 09:32)
    Jak dochodów nie ma z podatków bo zachodni nie płacą a Polski przemysł sprzedany to trzeba bez końca podnosić podatki aż wszyscy znajdziemy się pod mostem.
  • ~szypa
    (2012-04-27 09:23)
    Panie Vincent !!! Jeszcze nikt tego Panu nie powiedział, że owce są do strzyżenia nie do zarzynania ? Bo zarżnąć można tylko jeden raz, a potem ma się figę.
  • ~Asmma
    (2012-04-27 08:56)
    wpuścić islamistów niech zrobią rewolucję
  • ~reallna prawda
    (2012-04-27 08:51)
    ludzie, rząd strzela z ostrej amunicji, nie mamy żadnych szans
  • ~bezsilny
    (2012-04-27 08:41)
    a co maja zrobić ludzie, rząd zabierze i co ma zrobić ludż, rząd zabierze i tyle a ludż może sobie tylko pokrzyczeć
  • ~pytanik
    (2012-04-27 09:52)
    jak się bronić przed rządem?
  • ~wodan
    (2012-04-27 08:35)
    i to bedzie przedwczesna emerytura szybka droga do raju
  • ~vis
    (2012-04-27 08:33)
    Jak Państwo głupie to rzad je łupie ,ale do czasu
  • ~ludzie
    (2012-04-27 08:47)
    rząd nas zabije, nie pozwoli nam nawet zagłosować, nie ma referendum, nie ma demokracji, fałszują...
  • ~Da.
    (2012-04-27 08:14)
    I na premie dla Grasia i swity będzie kasa!!! Gratuluje wyborca PO i PSL.

Może zainteresować Cię też: