• ~kazik
    2014-02-13 23:20
    Jaki rząd takie macie waloryzacje. Przeciez nie narzekajcie bo żescie na te rzady glosowali ,wiec do kogo teraz pretensje ??? Dostaniecie po 13 zl i macie sie cieszyc ,i glosowac dalej na rządy Tuska , moze w przyszlym roku dołoży znowu 10zl do emerytury.Brawo.
  • ~wiewch
    2014-02-13 16:43
    banda zlodzieji a Tusk to herszt tej bandy
  • ~rosomak
    2014-02-13 00:07
    bandyci złodzieje hieny cmentarne okradają najslabszych
  • ~nick
    2014-02-18 11:30
    emeryci niech was nie upadlają czego siedzicie jak dawniej bagnety i na Warszawę na tych złodzieji
  • ~Stefania
    2014-02-13 23:24
    Szkoda słow teraz juz chyba wszyscy Polacy będa wiedzieli na kogo mają glosowac. Wiecej nie dam sie nabrac na te rządy .Koniec kropka. Na pis tez nie zaglosuje mam swojego faworyta. I dziekuje za ta waloryzacje emerytury 13 zl
  • ~stella
    2014-02-14 08:55
    ta waloryzacje niech rzad przeznaczy lepiej na chore dzieci i niech nie robia z emerytow do reszty dziadow i niech nie spodziewaja sie ich na glosowaniu przy urnach bo tylko emeryci brali licznie udzial w glosowaniu . ja sobie z rodzina przyzeklam ze na gliosowaniu nas nikt juz nie zobaczy jak mozna zyc za 1200 zlotych po 35 latach pracy a jestemm juz 13 lat na emeryturze takich jest wiekszosc . gdzie leki .gdzie oplaty smiechu warte
  • ~Delix
    2014-02-13 23:36
    A kto w naszym rządzie lubi duzo gadac ?? A co z tego gadania wynika ??Puste slowa bez pokrycia Fidel Castro , tez mial przemowienia po 8 godzin na mownicy i do czego swoj kraj doprowadzil ??Panowie poslowie w polskim parlamencie ,tez nierozumieją biednego polskiego emeryta. Dbaja o swoją kieszeń i portfel aby zawsze byl pelen nie obchodzi ich polski emeryt ze zyje na krawędzi ubostwai wielkiej biedy.Czy ktos sie w Polskim parlamecie pochylil sie ,nad biedym polskim emerytem ktory dostanie podwyzke 15 zl .A co to kogo tam obchodzi. Szkoda slow.Wejdz juz wkoncu Palikot i zacznij rządzic Polską
  • ~Kamil
    2014-02-12 22:00
    Śmiech na sali i nic więcej już widzę jakie nasze za kilka dekad będą. Dobrze że człowiek przezorny i w getinie na lokatach co miesiąc odkłada. Widać że liczyć tylko można na siebie.
  • ~marcelek
    2014-02-12 19:21
    a ja uważam, że jest cudnie - zresztą zgodziła się ze mną belka- w PRLu, to była ohyda, a teraz raj na ziemi!
  • ~krol
    2014-02-18 20:24
    Poznajcie wartosc GUS-u dzisiaj podali za styczeń 2014 -3,6% i pomyślcie,czy państwo już zgniło ?
    O 1,6 proc wzrosną w tym roku renty i emerytury – wynika z naszych wyliczeń. GUS podał wskaźnik wzrostu realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w 2013 r. Wyniósł on 2,5 proc.
    Na wskaźnik waloryzacji emerytury i rent w tym roku składa się inflacja w gospodarstwach emerytów i rencistów, która wyniosła 1,1 proc., oraz 20 proc. podanego dziś przez GUS realnego wzrostu płac, co wynosi 0,5 proc. Suma tych danych daje wskaźnik 1,6 proc., o który zostaną powiększone emerytury i renty.