• ~kazik
    2014-02-13 23:20
    Jaki rząd takie macie waloryzacje. Przeciez nie narzekajcie bo żescie na te rzady glosowali ,wiec do kogo teraz pretensje ??? Dostaniecie po 13 zl i macie sie cieszyc ,i glosowac dalej na rządy Tuska , moze w przyszlym roku dołoży znowu 10zl do emerytury.Brawo.
  • ~wiewch
    2014-02-13 16:43
    banda zlodzieji a Tusk to herszt tej bandy
  • ~Stefania
    2014-02-13 23:24
    Szkoda słow teraz juz chyba wszyscy Polacy będa wiedzieli na kogo mają glosowac. Wiecej nie dam sie nabrac na te rządy .Koniec kropka. Na pis tez nie zaglosuje mam swojego faworyta. I dziekuje za ta waloryzacje emerytury 13 zl
  • ~Delix
    2014-02-13 23:36
    A kto w naszym rządzie lubi duzo gadac ?? A co z tego gadania wynika ??Puste slowa bez pokrycia Fidel Castro , tez mial przemowienia po 8 godzin na mownicy i do czego swoj kraj doprowadzil ??Panowie poslowie w polskim parlamencie ,tez nierozumieją biednego polskiego emeryta. Dbaja o swoją kieszeń i portfel aby zawsze byl pelen nie obchodzi ich polski emeryt ze zyje na krawędzi ubostwai wielkiej biedy.Czy ktos sie w Polskim parlamecie pochylil sie ,nad biedym polskim emerytem ktory dostanie podwyzke 15 zl .A co to kogo tam obchodzi. Szkoda slow.Wejdz juz wkoncu Palikot i zacznij rządzic Polską
  • ~stella
    2014-02-14 08:55
    ta waloryzacje niech rzad przeznaczy lepiej na chore dzieci i niech nie robia z emerytow do reszty dziadow i niech nie spodziewaja sie ich na glosowaniu przy urnach bo tylko emeryci brali licznie udzial w glosowaniu . ja sobie z rodzina przyzeklam ze na gliosowaniu nas nikt juz nie zobaczy jak mozna zyc za 1200 zlotych po 35 latach pracy a jestemm juz 13 lat na emeryturze takich jest wiekszosc . gdzie leki .gdzie oplaty smiechu warte
  • ~akri25
    2014-02-13 12:28
    Dostane 20zl a czynsz od kwietnia wzrasta o 30zl do tego leki prad gaz ale mamy dobrobyt z czego tu jeszcze zrezygnować ???przy gospodarstwie jedno osobowym
  • ~pinokio
    2014-02-13 09:40
    ciekawe ile sobie w rzadzie i semie POdniosa.
  • ~marcelek
    2014-02-12 19:21
    a ja uważam, że jest cudnie - zresztą zgodziła się ze mną belka- w PRLu, to była ohyda, a teraz raj na ziemi!
  • ~Sdziadek
    2014-02-12 18:40
    BOG MI POZWOLI L jak nielicznym i emeryrure biore juz 15 lat i pamietam!!! Jako doswiadczony mowie wam ze nie mozemy mowic glosno prawdy.. BO te chamy powiedza ze te 14 zl faktycznie malo i jesli tak emeryci nazekaja to dajmy im po 68 zl waloryzaci ale co 5-piec lat znoszac coroczna waloryzacje jak to zrobil Miller zeswoja SLDowska banda [2002 ] PRZYPOMNE ze coroczna waloryzacje przywrucil wlasnie PIS i jest do dzis ..Wpirwszym roku rzad PIS niemial pieniedzy bo w zwiazku z powyzszym SLD nie ujelo na to pieniedzy ALE itak z kods PIS przezycil jakos sume i po pare groszy i tak dal... Inie klamcie tu niektorzy ze PIS obrabowal emerytow...
  • ~Kamil
    2014-02-12 22:00
    Śmiech na sali i nic więcej już widzę jakie nasze za kilka dekad będą. Dobrze że człowiek przezorny i w getinie na lokatach co miesiąc odkłada. Widać że liczyć tylko można na siebie.