Kreml wbrew obietnicom Putina podnosi wiek emerytalny. Pieskow: Prezydent nie uczestniczy w tym procesie

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w piątek, tłumacząc podnoszenie w Rosji wieku emerytalnego wbrew dawnej deklaracji Władimira Putina, że obietnica prezydenta padła 13 lat temu, a obecnie nie bierze on udziału w pracach nad zmianą systemu emerytalnego.

wróć do artykułu
  • ~do "milosnikow " polityki Putina
    (2018-08-23 15:57)
    Obietnica 13 lat temu a sankcje robia swoja robote. Putin oczywiscie nie ma z tym nic wspolnego. Niech Rosjanom dalej sni sie o wielkosci.
  • ~Dzidka
    (2018-07-27 07:16)
    Hahahahaha Putin obiecal, Putin przyzekal? Hahahahahaha, kto w to wierzy ma Kukiz na muniu!
  • ~Pozi
    (2018-07-23 12:50)
    Wszystkie bogate kraje zdają sobie sprawę że średnia wieku poszła w górę, a Europa się starzeje, i to w cale nie zbiedy, tylko z wygodnictwa! Bo jak popatrzymy wokół siebie to najmniej dzieci mają ludzie ustawieni finansowo.
  • ~Norbert
    (2018-06-19 09:07)
    A polactwo zafundowało sobie strzał w kolano ,polak zawsze głupi bo takie ma geny
  • ~Viola da Gamba
    (2018-06-19 09:03)
    Rosjanom mozna pozazdroscic prezydenta!!!Kiedys napisza o nim ksiazke i bedzie to opowiesc o prawdziwym mezczyznie.
  • ~Teodor
    (2018-06-19 05:56)
    Rosjanie zrozumieja co sie stalo, jak wytrzezwieja. A na to w tym stuleciu sie nie zanosi.
  • ~Bolo
    (2018-06-19 04:49)
    Biedny Władimir, znowu zagubiony, nie wie co sie dzieje w panstwie.
  • ~Darek.M
    (2018-06-18 21:59)
    Kiedy Rusy się ogarną i wprowadzą dobrą zmianę, wyłapią ichnich bandytów i złodziei rządzących i ich wytłuką? Albo przynajmniej ześlą do kopalni uranu ;-)
  • ~On
    (2018-06-16 17:38)
    Dajcie ludowi igrzyska, a w tym czasie wprowadzajcie nowe przepisy, prawa. Lud w ekstazie niczego nie zauwazy, a jak sie ockna, juz bedzie za pozno !
  • ~sankcje
    (2018-06-16 14:34)
    działają !!!
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-16 14:06)
    Szanowni ,a zwłaszcza Ajax ,czy Ty wiesz że Polski Rolnik ,Polskie Chłopstwo powinno do Dziś Zdrowaśki za dusze Cara Aleksandra II odmawiać. Bo 2 marca 1864 uwłaszcza -daje WOLNOŚĆ Włościanom. Moi pradziadowie to Wolni Kmiecie 2 lany.A Twoi Ajax z Komorników lub Chałupników pochodzą.Więc Ojczulek Car dla Włościan nie był taki zły ,a że Szlachcica wyzyskiwacza Włościanina w Kazamaty gonił.Bucha,cha,ha, Kochany Ojczulek.
  • ~bezsilny Putin
    (2018-06-16 10:37)
    Z pustego i Salomon nie naleje.
  • ~Teodor
    (2018-06-16 02:18)
    Rosja to kraj przekwitlej wisni...
  • ~Kolon
    (2018-06-16 02:11)
    Ha ha ha ha Putin zna swoj narod. Wie, ze ta zamroczona alkoholem tchórzliwia ciemnota uwierzy.
  • ~iljicz uljanow
    (2018-06-15 22:30)
    Jakby ludzie zyli w dostatku zeby nie te j.....zbrojenia
  • ~byłem Polakiem
    (2018-06-15 21:53)
    PiS donosił, że mikroprzedsiębiorcy mający niskie obroty w działalności, będa płacili duzo mniejszą skałdkę ZUS bez utraty emerytury. PiS razem z PO głosowł podniesienie wieku. Natomiast obecna "obniżka" jakoś tak obniża wysokość tego głodowego świadczenia.
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-15 21:06)
    Szanowni mam do Was pytanie: Ile razy w Polsce zmieniano wiek tzw. Emerytalny( prawo do Emerytury) ,żeby było uczciwie od lat 30 XX wieku? Proszę o odpowiedż. Bo Koalicja PO+ PSL chciała Polaków uszczęśliwić 70 lat.
  • ~ha ha
    (2018-06-15 19:28)
    Napisałem że i tak Putin lepszy od Tuska i cenzor mi wyciął !
  • ~tolo
    (2018-06-15 17:58)
    Odszedłem na emeryturę w wieku 44 lat. 4850 zł na rękę. Suweren niech zap...dala
  • ~Krzychu
    (2018-06-15 16:18)
    W wieku 55 lat na emeryture, dobre! Gdzie jeszcze to mozliwe? W bogatych Niemczech juz od 20 lat musza kobiety rowno z mezczyznami pracowac do 65 roku zycia. I potem z emerytury jeszcze podatki placic! Moze dlatego ten kraj taki bogaty?

Może zainteresować Cię też: