Premier Morawiecki: Miarą jakości państwa jest wspieranie starszych

Tworzymy państwo opiekuńcze, państwo, które wdraża zasady społecznej gospodarki rynkowej - mówił we wtorek premier Mateusz Morawiecki przedstawiając założenia strategii polityki społecznej wobec osób starszych do 2030 roku. Podkreślił, że polityka senioralna to priorytet rządu; miarą jakości państwa i człowieczeństwa jest wspieranie starszych osób - dodał.

wróć do artykułu
  • ~tragedia
    (2018-02-10 17:53)
    Komunizm (solidarność) wraca!!!
  • ~lidka
    (2018-01-24 09:59)
    Nie bede glosowac na PIS Jestem pokrzywdzona emerytka za 25lat pracy jako urzednik panstwowy Mam 1009zl Wstyd i Hanba Sedzina narzekala ze za 10tysiecy jest ciezko zyc w duzym miescie
  • ~lidka
    (2018-01-24 09:56)
    ja mam 1009 zl i dostane 8zl podwyzki Nie chwalcie sie opieka emerytow Wstyd i hanba
  • ~sprawiedliwość wdowia.
    (2018-01-23 17:10)
    APELUJĘ !!!!!! ....obniżyć UB ekom emeryturę do 1000 zł.!!!!!!!
  • ~kos
    (2018-01-23 16:10)
    .....zwykłe bicie piany i propaganda....zbliża się.. sezon wyborczy więc rozpoczyna się "kupowanie"wyborów....zwróćcie najpierw niesłusznie pobrany podatek za m-c styczeń br emerytom którzy mają emerytury w wysokości ok 1000 pln a których dotyczy kwota wolna od podatku w wys 8000pln.
  • ~Mariusz Golonko
    (2018-01-23 15:35)
    We wrocku za PO na wizytę u ednokrynologa czekało się 5 lat. Skandal - więc przyszedł PiS i w ramach opiekinczego państwa wspierającego starszych ta kolejka wydłużyła się do lat kilkunastu. Dziękujemy Ci Dobra Zmiano. Dziękujemy Ci Bankierze.
  • ~Bonita
    (2018-01-23 15:31)
    Znów ogólniki. Przyzwoita opieka zdrowotna - to byłoby cos - a nie "darmowe leki" , których żaden senior nie widział na oczy.
  • ~libek
    (2018-01-23 15:31)
    Bua ha ha ha ha - już się łapię za głowę, a przerażony planuję być od jutra. Będzie jak darmowymi lekami dla seniorów?
  • ~Rozbawiony
    (2018-01-23 15:21)
    23 zł podwyżki najniższej emerytury - polityka senioralna bankstera
  • ~wróbel
    (2018-01-23 14:09)
    Chciałbym usłyszeć cokolwiek , ale konkretnie . Bo już taka jedna pani oczarowała małżeństwa z jednym dzieckiem .
  • ~Won z mojej Ojczyzny.
    (2018-01-23 14:07)
    Wsparcie-podwyżka emerytur o 3 złote. W dudę sobie to wsadzcie. PO dała 36 złotych to krzyczeliście, że to hańba i policzek w twarz emeryta. A wy 3 złote. A sobie po 51 tysięcy premii. Limuzyny po 2,5 miliona. Samoloty za miliardy. Podwyżki po kilka tysięcy dwa razy w roku. Patrzeć na was nie mogę.
  • ~Jaro
    (2018-01-23 13:55)
    widać że wybory coraz bliżej.
  • ~mam lepszy program
    (2018-01-23 13:34)
    darmowa wodka dla kazdego seniora

Może zainteresować Cię też: