Co z 500 plus dla emerytów? "W resorcie nie toczą się żadne prace nad takim świadczeniem"

| Aktualizacja:

W resorcie rodziny, pracy i polityki społecznej nie toczą się w tej chwili żadne prace nad świadczeniem "500 plus dla seniorów". Nie zostało ono też uwzględnione w budżecie na rok 2018 - podkreśliło w czwartek ministerstwo, odnosząc się do medialnych doniesień.

wróć do artykułu
  • ~emerytka
    (2018-01-04 15:24)
    ....dzisiaj otrzymalam emeryture 854 zl netto /1000 brutto/ od 01.01.18 obowiazuje kwota wolna od podatku w wysokosci 8000 pln....wiec emerytura powinna wzrosnac..poniewaz zwiekszyla sie kwota wolna / z 6600 do 8000/...i co ? i nic !!!...czyzby kolejne kretactwa dobrej zmiany ...i zachwalanie dobrobytu jedynie na planszach i wykresach przez premiera.
  • ~erbi
    (2018-01-04 15:50)
    Jednym słowem propozycja pisowskiej nowoelity dla seniorów: "S P I E P R Z A J DZIADU"...
  • ~41
    (2018-01-04 18:56)
    NIEDŁUGO DADZĄ BO JUŻ DUMAJĄ NAD SAMOCHODAMI POWYŻEJ 10 LAT ZA KTÓRE KAŻDY ZAPŁACI 500 ZŁ.NA ROK PODATKU I KASA BĘDZIE BO TAKICH AUT MAMY MILIONY W POLSCE .PROSTE I ŁATWE MAMY EKONOMISTÓW W RZĄDZIE NA WYSOKIM POZIOMIE.
  • ~ufo
    (2018-01-04 21:39)
    W Radzie Ministrów nie toczy się wiele wątków np. jak zmniejszyć smog rozszerzając sieć centralnego ogrzewania na centra miast (Warszawa to poradziła sobie a Kraków zwala koszty na właścicieli budynków i mieszkańców - elektrociepłownia jest za mała), jak ograniczyć ilość dzikich kotów itp.
  • ~niepłatny patriota
    (2018-01-04 22:37)
    Gdzie kwota wolna od podatku 8 tysięcy zł dla WSZYSTKICH mających przychody ,deklarowana / to nie była już obietnica wyborcza / przez Prezydenta RP dwa lata temu. Cała rewaloryzacja nie wystarczy nawet na pokrycie wzrostu cen węgla osób ogrzewających dom węglem ! Co niektórzy , nawet seniorzy maja dobrą pamięć. Brak spełnienia zobowiązań z góry przyjętych jako bajer to już obłuda . Biada obłudnikom - tak nauczał Chrystus !
  • ~anna
    (2018-01-05 00:04)
    PRZED WYBORAMI COŚ PEWNIE RZUCĄ -ŻEBY EMERYCI NIE ZAPOMNIELI KTO O NICH PAMIĘTA
  • ~rencista
    (2018-01-06 19:28)
    Przypomnę pewne przysłowie szanowni emeryci."obiecanki cacanki a głupiemu radość"Niech żyje Prezes i Plenum Polityczne PIS-u
  • ~Fgfg
    (2018-01-07 05:39)
    A tu trzeba jeszcze sypnąc na tace i o.Tadeuszowi wysłać przekaź Jak źyć!!!
  • ~emerytka
    (2018-01-07 15:46)
    dlaczego podajecie tylko niektore komentarze?? Strach przed wyborcami emertami!!!???
  • ~arimgdynia
    (2018-01-07 16:29)