Emerytury będą niższe niż te przyznawane do tej pory. Najbardziej po kieszeni dostaną kobiety

| Aktualizacja:

Świadczenia niższe i duża różnica między kwotami wypłacanymi kobietom i mężczyznom: to skutek obniżenia wieku kończenia aktywności zawodowej.

wróć do artykułu
  • ~feministka
    (2017-10-08 21:07)
    Przecież to jest dyskryminacja nas Kobiet!!!
  • ~DM
    (2017-10-08 21:18)
    Zadna dyskryminacja. Kobiety pracuja krocej, mniej wplacaja. Jak najbardziej sie zgadzam!
  • ~Bingo
    (2017-10-08 23:25)
    Po prostu nie powiedzieli ci ekonomiczni geniusze z PiSu ze wczesniejsza emerytura oznacza nizsza emeryture. A ci ktorzy na PiS glosowali to jednak lepszy sort wiec sami chyba tego wiedzieli
  • ~Jabis
    (2017-10-09 05:13)
    Dzięki PISu ... dzięki PISu i jego dojnej zmianie. Teraz mają mniej!? Wcześniej oszuści wyborczy tego nie wiedzieli? Teraz jest koniunktura i bankster na trzech stołkach już jęczy. Co będzie w kryzysie? Przecież są cykliczne a czasem katastrofalne. Kaczastrofa?
  • ~woplo
    (2017-10-09 06:12)
    Od kiedy za nic nie robienie jest wyższa emerytura.................
  • ~Kochani ...
    (2017-10-09 08:46)
    Nie bojcie sie ! My tu w Niemczech na Was zapracujemy .... musimy pracowac do 67-go roku zycia, a juz pojawiaja sie glosy, ze lepiej by bylo do 70-tki ! Krzywosc banana musi byc w UE jednolita, wiek emerytalny nie !
  • ~qqq
    (2017-10-09 09:47)
    To pokolenie które ma obliczony i waloryzowany kapitał początkowy i co istotne przepracowało 40+ lat jeszcze najgorzej mieć nie będzie, gorzej będą miały te osoby które już kapitału początkowego nie mają, tylko same składki. Odejść na emeryturę nie sztuka,. sztuka z niej wyżyć.
  • ~J. Kapusta
    (2017-10-09 10:15)
    Aby kościół rósł w siłę a biskupi żyli dostatniej głosujta ludziska na PiS!
  • ~qqq
    (2017-10-09 10:27)
    No to po co było krzyczeć przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego? Trzeba pracować jak najdłużej. Kto pracuje jest w obiegu. Emeryci są na marginesie. Taka jest prawda, czy to się komuś podoba czy nie. .
  • ~stary portwel
    (2017-10-09 10:53)
    bzdury piszą, sprzedawczyni teraz przeszła na emeryturę wg kapitału i ma większą niż ja były kierownik kadr, a zarobki miałam dużo większe
  • ~Joanna
    (2017-10-09 11:33)
    a ja po przepracowaniu 38 lat mam 1800 na rękę (cały czas w budżetówce), do tej obniżonej emerytury brakuje mi 4 lata. Nasz rząd chciałby abyśmy wszyscy pracowali ile się da za te marne grosze, a wiadomo jakie pieniądze biorą zwykli pracownicy naszego rządu, nie mówiąc już o tych na wysokich stołkach. Ciekawa jestem ile jeszcze takich podobnych Misiewiczów zatrudnia nasz rząd, gdzie bez odpowiedniego wykształcenia piastują wysokie stanowiska i takie moje 1800 zł to ich dniówka.
  • ~vppl
    (2017-10-09 12:34)
    dziwne w rosji wiek emerytalny to bodaj 60 dla mężczyzn i 55 dla kobiet, a na jednego pracującego przypada z 5 emerytów i jakoś nikt tam nie wytłuszcza dziennikarskich dyrdymałów, POkłośie trzeba było wyprostować
  • ~matylda
    (2017-10-09 12:43)
    Niech kobiety NIE narzekają!!! Same chciały to mają to czego chciały. Dzięki tzw. Solidarności i szczodrości prezydenta!!!
  • ~z
    (2017-10-09 12:51)
    Jak zwykle p Grzegorz Osiecki sieje ferment i smieje sie z POLAKOW.
  • ~jaity
    (2017-10-09 14:45)
    Nikt kobietom nie każe iść na emeryturę. Za to mają wybór, albo pracują dłużej na wyższą, albo odchodzą wcześniej.
  • ~mam wybór
    (2017-10-09 17:55)
    wolę mieć połowę emerytury, niż przekręcić się w pracy w 67 roku życia !
  • ~Zika zaczyna zbierać żniwo w Polsce juz 40%
    (2017-10-09 18:37)
    Dzięki PISowi kobiety zbiednieją, a kościół - tacy faceci w czarnych sukienkach - się wzbogacą. Kobiety, głosujcie na PIS.
  • ~valto
    (2017-10-09 20:19)
    HGW skonczyla 64 lata, wiec trzeba ja odeslac na zasluzona emeryture !!
  • ~K. Tolicky
    (2017-10-10 09:20)
    Będzie bieda!
  • ~prawda
    (2017-10-10 10:28)
    tvn to jest solorza stacja opłacana, najgorsza ,nie usuwajcie prawdy?????

Może zainteresować Cię też: