Emerytury będą niższe niż te przyznawane do tej pory. Najbardziej po kieszeni dostaną kobiety

| Aktualizacja:

Świadczenia niższe i duża różnica między kwotami wypłacanymi kobietom i mężczyznom: to skutek obniżenia wieku kończenia aktywności zawodowej.

wróć do artykułu
  • ~tttt.
    (2017-10-15 09:28)
    Przeciez emerytura jest adekwatna do skladek odprowadzonych do Zusu .Jesli ktos nie odprowadzal to nie ma.
  • ~Wrrr
    (2017-10-12 16:03)
    Psy szczekaja akarawana jedzie dalej .radze sie doinformowac zamiast klapac japa
  • ~S. Bankier
    (2017-10-12 10:08)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~@qqq od czytelnik
    (2017-10-12 07:34)
    Kapitał początkowy to też są składki. Jak do tej pory żaden z tych mądrych ekonomistów nie potrafi powiedzieć jaka byłaby różnica pomiędzy stosowanym sposobem wyliczenia KK a standardową waloryzacją składek wpłacanych do 1 stycznia 1999. A z powodu nieznajomości hipotetycznego współczynnika waloryzacji składek w tamtych latach, nie jestem w stanie sam tego wyliczyć
  • ~amiwiwex
    (2017-10-11 23:17)
    to znaczy jedno skok partii wszystkich i lekarzy,armii,policji i urzędników na kolejne procenty do wypłaty emerytur,po prostu im nie dadzą a wypłacą teraz sobie i tak okradają emerytów od 1991 roku,mają ci ludzie cierpliwość,jest ich tyle jakby zjechali do stolicy to policja i armia nie ma na tyle amunicji by ich wystrzelać...
  • ~Zusia
    (2017-10-11 08:18)
    Tak trzymać Panie prezesie,drugi sort nie zasługuje na żadną emeryturę.
  • ~Nick
    (2017-10-10 18:56)
    Podziękować Solidarności i PiSowi i iść pod kościół na żebry. Gratulacje dla wyborców PiSu.
  • ~prawda
    (2017-10-10 10:28)
    tvn to jest solorza stacja opłacana, najgorsza ,nie usuwajcie prawdy?????
  • ~K. Tolicky
    (2017-10-10 09:20)
    Będzie bieda!
  • ~valto
    (2017-10-09 20:19)
    HGW skonczyla 64 lata, wiec trzeba ja odeslac na zasluzona emeryture !!
  • ~Zika zaczyna zbierać żniwo w Polsce juz 40%
    (2017-10-09 18:37)
    Dzięki PISowi kobiety zbiednieją, a kościół - tacy faceci w czarnych sukienkach - się wzbogacą. Kobiety, głosujcie na PIS.
  • ~mam wybór
    (2017-10-09 17:55)
    wolę mieć połowę emerytury, niż przekręcić się w pracy w 67 roku życia !
  • ~jaity
    (2017-10-09 14:45)
    Nikt kobietom nie każe iść na emeryturę. Za to mają wybór, albo pracują dłużej na wyższą, albo odchodzą wcześniej.
  • ~z
    (2017-10-09 12:51)
    Jak zwykle p Grzegorz Osiecki sieje ferment i smieje sie z POLAKOW.
  • ~matylda
    (2017-10-09 12:43)
    Niech kobiety NIE narzekają!!! Same chciały to mają to czego chciały. Dzięki tzw. Solidarności i szczodrości prezydenta!!!
  • ~vppl
    (2017-10-09 12:34)
    dziwne w rosji wiek emerytalny to bodaj 60 dla mężczyzn i 55 dla kobiet, a na jednego pracującego przypada z 5 emerytów i jakoś nikt tam nie wytłuszcza dziennikarskich dyrdymałów, POkłośie trzeba było wyprostować
  • ~Joanna
    (2017-10-09 11:33)
    a ja po przepracowaniu 38 lat mam 1800 na rękę (cały czas w budżetówce), do tej obniżonej emerytury brakuje mi 4 lata. Nasz rząd chciałby abyśmy wszyscy pracowali ile się da za te marne grosze, a wiadomo jakie pieniądze biorą zwykli pracownicy naszego rządu, nie mówiąc już o tych na wysokich stołkach. Ciekawa jestem ile jeszcze takich podobnych Misiewiczów zatrudnia nasz rząd, gdzie bez odpowiedniego wykształcenia piastują wysokie stanowiska i takie moje 1800 zł to ich dniówka.
  • ~stary portwel
    (2017-10-09 10:53)
    bzdury piszą, sprzedawczyni teraz przeszła na emeryturę wg kapitału i ma większą niż ja były kierownik kadr, a zarobki miałam dużo większe
  • ~qqq
    (2017-10-09 10:27)
    No to po co było krzyczeć przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego? Trzeba pracować jak najdłużej. Kto pracuje jest w obiegu. Emeryci są na marginesie. Taka jest prawda, czy to się komuś podoba czy nie. .
  • ~J. Kapusta
    (2017-10-09 10:15)
    Aby kościół rósł w siłę a biskupi żyli dostatniej głosujta ludziska na PiS!

Może zainteresować Cię też: