Szef "Solidarności" do KE: Niższy wiek emerytalny kobiet to przywilej

| Aktualizacja:

Niższy wiek emerytalny kobiet to przywilej, nie dyskryminacja; KE próbuje ingerować w suwerenne decyzje polskich obywateli - napisał w liście do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.

wróć do artykułu
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-29 22:16)
    A najśmieszniejsze jest to ,że KE nie może Polsce zrobić NIC. Próbują wyłomu.Ale w Polsce dziecko z żłobka wie,że ustępstwo jedno ,to podanie, Polski UE .I polska staje się WASALEM UE.Rząd nie może ustąpić,na milimetr,nie może okazać Strachu.Bo UE nie może wywalić Nas.Co sami Niemiaszkowie przyznają.
  • ~moczymorda
    (2017-07-29 19:47)
    Tylko flaszka tutaj pomoże, wysłać temu gościowi karnister łąckiej śliwowicy, po tygodniu chlania mu się jasność w mózgu przywróci
  • ~JULIA
    (2017-07-29 17:37)
    I niech franca Timmmek przedstawi badania psycho.
  • ~wuje dobra rada
    (2017-07-29 18:02)
    Ech, ten pijacki obłęd w oczach... napij się Tymek
  • ~VONzPOLSKI
    (2017-07-29 18:51)
    DER CAJTUNG -gdzie mój komentarz!?
  • ~ppp
    (2017-07-29 17:48)
    ahahahahahahahahaha... ten dÓpek popadł już w taki bełkot, że muszą go pytać co właściwie chciał powiedzieć kiedy już coś powiedział.... :D
  • ~ciekawy
    (2017-07-29 17:54)
    Dobre pytanie, czy wszyscy są równi jeśli chodzi o wiek emerytalny, czy są " święte krowy" ? Agent Tomek w wieku 35 lat "nabył" prawa emerytalne....
  • ~ajax
    (2017-07-29 18:15)
    W 2014 roku pewna przedstawicielka "nadzwyczajnej kasty ludzi" w wieku 37 lat przeszła w stan spoczynku i zaczęła pobierać emeryturę w wysokości 6 tyś. złotych.Co na to powie Timmermans?
  • ~Gosc
    (2017-07-30 07:10)
    O malo sie facet ( Lewandowski) nie poplul. W/g mnie: albo kasa i EU, albo pols...ki SYF!
  • ~Marian z B
    (2017-07-29 18:56)
    BRAWO UNIA EUROPEJSKA !!!! Brać się za tych z {nie}rządu PIS. Milsza mi jest Europa od PISpaństwa nazistowskiego.
  • ~KODy za ploty
    (2017-07-29 19:35)
    Soros obiecal mu chyba podwyrzke , bo strasznie gorliwy sie zrobil. To .ze UE tolerowala przez lata zmowe koncernow niemickich, to niewarte jest uwagi mediow w Polsce, a skonczy sie zalaniem kraju niemieckiemi "brudnymi" diesliami , ktore dostaja zakaz wjazdu do niemieckich miast.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-29 21:42)
    Kłaniać się UE w pas. A co powie UE ,gdy Rząd by nie było nierówności wprowadzi wiek 60 lat dla kobiet i mężczyzn? i pytanie czy Polska Kraj Wolny ,czy Wasal UE?
  • ~kisiek
    (2017-07-30 09:06)
    Panu "30 srebrników" chodziło o to, że nie wie o co mu chodziło...a jak wiadomo, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o srebrniki
  • ~ityle
    (2017-07-30 11:08)
    co oznacza wyraz niemcy, niemi ludzie mówiący niezrozumiałym językiem
  • ~Karmen
    (2017-07-29 17:43)
    I jakiś Duda z jego związkiem się uaktywnił. I będą pytać Pana Timmermansa co robić ?.Takich związkowców nam trzeba.
  • ~równa i równiejsza
    (2017-08-04 15:09)
    kobiety, ktore urodziły dzieci powinny mieć prawo do wcześniejszej emerytury niż mężczyźni, bo opiekując sie dziećmi mają drugi etat w domu. Regułą jest, że nawet jak mężczyzna angażuje się w wychowanie dzieci, to nigdy w takim stopniu jak kobieta. To wyczerpuje temat równości i dyskryminacji.
  • ~Jarosław
    (2017-07-29 17:50)
    To może jak we Francji i Słowacji po 62 kobiety i mężczyźni, czyli średnio mniej niż w Polsce.
  • ~Rude Popychło
    (2017-07-30 09:20)
    żadam od tych przykłupów z KE bijaka Junkiera i deBULA Timmermansa zrównanania wieku emerytalnego wszystkich obywateli RP
  • ~Gosc
    (2017-07-30 07:18)
    re: autor.......... To nie "jes" smieszne! HEEEE? Ty bedziesz wtedy pierwszym dyktatorem adolf..ku? ( ty facet. ktory mieszkasz w demokracji Zachodniej Europy) , czy jak mam to rozumiec? Facet ze zmywaka chce rzadzic Europa! Mozna wyjsc z EU!!! Tej opcji nie bylo? Rozumie------------------ pieniadz NIE SMIERDZ!!!
  • ~kaktus
    (2017-08-04 15:02)
    Juncker i Timmermans sa najlepszym dowodem, ze ludzie w pewnym wieku nie powinni wykonywac pracy a szczegolnie takiej, ktora wymaga wykorzystania duzego potencjalu intelektualnego...? W przypadku sedziow moze byc podobnie i dlatego powinien byc organ,ktory oceni czy konkretna osoba jest w stanie spelnic tak wysokie oczekiwania....?

Może zainteresować Cię też: